1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نام : وحید فربانی

موضوع : میخوام ادیتور حرفه ای بشم چکار باید بکنم؟

سوال :

با سلام و نهایت احترام
با تشکر از جوابتون در اسرع وقت
من چند چیز واسم مبهمه
1-اگر من بخوام یه ادیتور حرفه ای بشم (شامل پریمیر،افتر و فتوشاپ )و اصول تصویربرداری هزینش چقدره؟
2-چرا شما کارت ادیت را توصیه نمیکنین ،مگه تمام قابلیت ها شامل پروژه های آماده،افکت ها ،ترنسیشن ها ،پلاگین ها روی این کارت پیاده نشدن؟آیا خود نرم افزار به تنهایی همه این کارها را انجام میدهد؟
3- این 10 جلسه طی چند روز انجام میشه؟آیا هر روزه یا ....؟چون من سختمه باید از آمل بیام تهران

 

پاسخ مانی سافت :

1- هزینه دوره حرفه ای ما با توجه به توضیحات داده شده مبلغ 3 میلیون تومان برای مبتدی ها و دو میلیون و پانصد هزار تومان برای هنرآموزانی که آشنایی اولیه را دارند (در حد ساده )

2- استفاده از کارت ادیت یا کارت میکس زمانی مورد نیاز بود که در نرم افزارهای میکس امکان استفاده از افکت ها و جلوه ها به صورت ریل تایم وجود نداشت ، اما در حال حاضر 99 درصد امکانات در نرم افزار پریمیرپرو به صورت ریل تایم می باشد و با راه اندازی و نصب جلوه های ویژه می توان بدون افت کیفیت از تمامی امکانات استفاده نمود.

3- دوره حرفه ای 18 ساعت کاملا عملی و در هفته سه جلسه و هر جلسه 3 ساعت می باشد که این دوره به دو قسمت سه جلسه ای با بازه زمانی یک 15 تا 20 روزه تقسیم می شود که این تقسیم بندی به جهت انجام تمرین های داده شده و رفع مشکلات قبل از سنگین شدن مباحث کلاس می باشد. یعنی کارآموز پس از ثبت نام و پرداخت هزینه سه روز پشت سر هم در هفته حاضر شده مفاهیم را آموزش دیده و مدت 15 تا یک ماه به او فرصت داده خواهد شد تا تمامی نکات حرفه ای آموزش داده شده را تمرین نموده و مجددا پس از مدت زمان مشخص شده سه جلسه باقیمانده را نیز حضور پیدا نموده و دوره خود را تکمیل خواهد کرد.

همانطور که گفته شد این دوره بسیار خاص و کاملا حرفه ای است و بر زمان هنر آموز کاملا مدیریت خواهد شد تا بازدهی آن صد در صد باشد.

خبر خوب اینکه دوره ویدیویی ما بصورت جامع آماده ارائه میباشد

اینجا کلیک کنید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید