• سطح اول دوره جامع مدیریت استودیو عکاسی

  این دوره آموزشی بینظیر،تشکیل شده است از چندین سطح آموزشی که برای راه اندازی یک آتلیه کاملا حرفه ای نیازمند آنها خواهید بود،موارد تشکیل دهنده این دوره : نورپردازی و تکنیک های مرتبط استودیویی،آموزش منحصر بفرد ادوبی بریج،رازهای ادوبی را ، دوره تخصصی ادوبی لایت روم ، طراحی کاملا حرفه ای ژورنال عروس و داماد ، روتوش ، آرایش یا میکاپ و ...

  برای مشاهده دموها و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول افترافکتس

  اگر قصد دارید به دنیای موزیک ویدیو و جلوه های ویژه و کارهای خاص در تدوین فیلم وارد شوید،بی شک باید خیلی حرفه ای آموزش ببینید و سعی ننماید با پروژه های اماده و... وقت و حوصله خود را از بین ببرید.

  افترافکتس خالق جلوه های ویژه مییباشد که میبایست بسیار بسیار حرفه ای آنرا آموزش ببینید.

  برای مشاهده و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول آموزش تصحیح رنگ و نور فیلم در افترافکتس

  یکی از جذابترین بخش های هنر تدوین فیلم،تکنیک های تصحیح رنگ و نور است.این اموزش برای اولین بار در میان تمام کشورهای تولید کننده،به مدت 8 ساعت و تدریس محمد ملکی ارائه گردد

  در این زمینه به تبهر و توانمندی فراوانی خواهید رسید و نکته مهم اینکه در این اموزش هیچگونه افکتی نصب نمیشود.

  برای مشاهده و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول آموزش طراحی آلبوم عروس و داماد و فون دیجیتال

  شروعی کاملا اصولی برای هر فردی که میخواد وارد دنیای جذاب و پردرآمد طراحی آلبوم عروس و داماد،طراحی فون دیجیتال شود.

  این اصول را با تدریس محمد ملکی یکبار برای همیشه از ابتدا فرا بگیرید و طراح استودیو و آتلیه خود شوید

  برای مشاهده و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول آموزش مدیریت و آرشیو تصاویر توسط بریج

  اگر در هر زمینه ای عکاس هستید و تصاویر زیادی را نگهداری میکنید،مطمئنا نیازمند آرشیو و دسته بندی آنها خواهید بود! محمد ملکی در این آموزش بصورت مفصل به شما نحوه مدیریت تصاویر را آموزش میدهد

  برای مشاهده و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول آموزش ادوبی را ویژه عکاسان

  یکی از رازهایی که در عکاسی وجود دارد و اغلب حرفه ای ها از آن همیشه بعد از عکاسی استفاده میکنند و جان تازه ای به تصاویر میدهند،تصحیح توسط ادوبی را Raw میباشد که شما نیز حتما میبایست مانند آنها این کار را انجام دهید و الی تصاویر شما همیشه مواردی را کم خواهد داشت.

  برای مشاهده و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول آموزش اتاق روشن ادوبی

  آیا واقعا نیاز است برای ادیت تصاویر به فتوشاپ برویم ؟ مطمئنا خیر،فتوشاپ برنامه ای ویژه تغییرات و طراحی است و اتاق روشن برنامه ای ویژه عکاسان و ادیت های کامل حرفه ای بدون نیاز ورود به فتوشاپ میباشد.

  پیشنهاد میکنیم حتما این دوره اموزشی را مرور و مشاهده نمائید.

  برای مشاهده و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول آموزش تصویربرداری هوایی

  وقتی که در زمینه تولید ویدیو تجاربی بدست می آورید،متوجه خواهید شد که یکی از زیباترین صحنه هایی که در زمینه تصویربرداری وجود دارد،تصویربرداریی هوایی توسط فانتوم،درون،هلی شات،هلی کم،میباشد.

  حال قصد تهیه یکی از این پرنده های تصویربرداری را دارید!میبایست قبل از اجرای اولین پرواز،برای اینکه به شخصی بنام خلبان یا تصویربردار دیگری وابسته نباشید،نحوه کار با پرنده یا فانتوم را خوب یاد بگیرید.

  برای مشاهده و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول آموزش نورپردازی استودیویی و رازهای عکاسی

  اگر قرار بود با خرید یک دوربین عکاسی و گرفتن عکسهای زیاد،یک عکاس حرفه ای در آتلیه یا عروسی شویم که مطمئنا تا کنون همه عکاس بودند!موضوع این است که همیشه رازها و تجربیاتی وجود دارد که به سختی بدست آمده است و کسی بازگو نمیکند،اما مانی سافت اعتقادش تکامل هنرجوهایش میباشد و همیشه تمام تجربیات و رازها و از همه مهمتر اصول را آموزش میدهد.

  برای مشاهده و توضیحات کامل کلیک کنید


 • سطح اول آموزش تخصصی عکس پرسنلی

  تاکنون چنین آموزش جامعی فقط برای راه اندازی استودیو و گرفتن عکس های پرسنلی و پاسپورتی ، از نورپردازی تا گرفتن عکس و ادیت و چاپ ارائه نشده است.

  این آموزش کاملا فارسی و توسط مدرس عکاسی حرفه ای محمد ملکی ارائه گردیده است.

  توضیحات کامل و دموها : کلیک کنید


 • آموزش رندر پروژه های پریمیرپرو و افترافکت و تبدیل فیلم با میدیا انکودر CS6

  چگونه سریعتر پروژه های افترافکت و پریمیرپرو را رندر بگیریم بدون اینکه برنامه را اجرا کنیم و چگونه فایلها را تبدیل کنیم؟
  میدیا انکودر یکی دیگر از نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت ادوبی است که در کنار برنامه هایی مانند پریمیرپرو و افترافکتس و فتوشاپ ایجاد شده است.
  مدت ها پیش وقتی قصد خروجی گرفتن و یا رندر در پریمیرپرو و افترافکت را داشتیم در پنجره مربوطه کلید اکسپورت Export را کلیک میکردیم و عملیات رندر را انجام میدادیم،اما ادوبی با توجه به نیازهای متعدد کاربران خود اقدام به طراحی این موتور رندر و خروجی برای پریمیرپرو و افترافکت گرفت.

  توضیحات کامل و دموها : کلیک کنید


برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید: