1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

چگونه از عکسهایمان یک کلیپ بی نظیر و حرفه ای که اصطلاحا به آن فتوکلیپ یا کلیپ عکس گفته میشود،بسازیم؟

آموزش تولید کلیپ عکس و فتوکلیپ و میکس عکس فارسی

نام این دوره آموزشی را فتوکلیپ پرودیوسر گذاشته ایم.

مدت ها بود در این فکر بودیم که چگونه عزیزان عکاس و تدوینگر،عکسها و کارهای عکاسی خود را به صورت یک کلیپ جذاب و بسیار حرفه ای تولید و به دوستان و مشتریان خود ارائه کنند. پس از اینکه درخواست های مکرری در این خصوص به سمت ما روانه شد،تصمیم گرفتیم کامل ترین آموزشی که تاکنون در این خصوص تولید شده را به زبان فارسی تولید کنیم که حال،این آموزش آماده شده است. در این آموزش که حدودا سه ساعت زمان آن میباشد،نرم افزار و افکت ها،آموزش و تمام لازمه های اجرای یک فتوکلیپ جذاب یا کلیپ عکس بسیار زیبا قرارداده شده است.
آموزش فارسی ساخت کلیپ عکس عروسی

 

آموزش ساخت کلیپ عکس عروسی به فارسی توسط مانی سافت
آرزوی هر عکاس و تدوینگری است که بعد از رفتن به یک مراسم و یا تفریح به مناطق دیدنی،و یا بعد از گرفتن عکسهای جانجالی یا خبری،از عکسهای خود یک کلیپ عکس جذاب به همراه موزیک با یک شروع مناسب تولید کنند،اینک وقت آن است که شاهد رسیدن به این آرزوی خود باشید و با تدریس محمد ملکی به صورت کاملا اصولی از صفر،بدون نیاز به داشتن هر تجربه ای،عکسهای خود را به یک فتوکلیپ یا کلیپ عکس تبدیل کنید.با این آموزش میتوانید عکس های خبری خود را به سبکی خاص به یک کلیپ جذاب و البته حرفه ای تبدیل نمائید.پروژه جشن تولد خود را متحول کنید.عکسهای عروس و فشن را بی نهایت خیره کننده کنید.

چه چیزهایی در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت؟

 1. نرم افزار به همراه این دوره آموزشی به شما داده میشود و لازم است بدانید که کرک نرم افزار در سرتاسر اینترنت دارای مشکل است و زمانی مشخص میشود که قصد تولید منو داشته باشید،اما مانی سافت نسخه بسیار بی نقص را برای شما مهیا نموده اید.
 2. نصب برنامه را انجام میدهید و آنرا بخوبی میشناسید.
 3. وارد نمودن تصاویر را اجرا خواهید نمود.
 4. موزیک های مورد علاقه خود را وارد مینمائید.
 5. یاد خواهید گرفت که چگونه مدت زمان تصاویر را بر اساس زمان دلخواه ، بصورت دسته ای،یعنی میتوانید همزمان مدت زمان نمایش 200 عکس را به 4 ثانیه تغییر دهید و اینکار را بارها تکرار کنید.
 6. فراخواهید گرفت که چگونه چند ده یا چند صد عکس را با یک موزیک خاص هماهنگ نموده و بتوانید مدت زمان عکسها و افکت های آنها را دقیقا تا زمانی که موزیک پخش میشود حفظ کنید و پروژه دقیقا با به اتمام رسیدن موزیک ، به پایان برسد.
 7. حدودا 500 افکت انتقالی در اختیار شما میباشد که میتوانید با سه کلیک 100 ها افکت را بر روی 100 ها تصویر بصورت هوشمند قرار دهید.
 8. مدت زمان 100 ها افکت را با دو کلیک بصورت همزمان ویرایش و تعیین مینمائید.
 9. برای شروع پخش فتوکلیپ یا کلیپ عکس خود،اینترو و استارتهایی مناسب را تولید میکنید آنهم کاملا از صفر.
 10. تکنیکهای حرفه ای فید یاد ترکیب تتدریجی صدا در ابتدا و انتهای کلیپ عکس را بخوبی یاد گرفته و مسلط میشوید.
 11. درک مناسبی از خروجی های مورد نیاز پیدا نموده و میتوانید از پروژه برای مصارفی مانند : استفاده در پروژه های حرفه ای ویدیویی در پریمیرپرو،فاینال کات،ادیوس و ... استفاده کنید،یا تمام فتوکلیپ را بر روی فلش تهیه کنید ، یا پروژه را به صورت دیسک دی وی دی یا بلوری به همراه منو تولید کنید.
 12. میتوانید منوهای هوشمندی برای پخش در دی وی دی و بلوری طراحی کنید که در زمان پخش به بیننده توانایی انتخاب خواهید داد.
 13. جالب است بدانید که محمد ملکی مدرس دوره های عکاسی و ادیت در ایران،در این آموزش تصمیم گرفت که به شما نکاتی مانند هماهنگ نمودن سر ضرب موزیک و قرار دادن تصاویر و افکت ها را آموزش دهد،که بخوبی میتوانید در سرضرب موزیک یک افکت و عکس خاص را تنظیم کنید همانند نرم افزارهای حرفه ای مانند پریمیرپرو،فاینال کات،ادیوس و ... اما اینبار به سبکی جالب و بسیار ساده!
 14. تکنیک های فید اوت Fade Out و فید این Fade in که تکنیک های بسیار جذابی در تولید کلیپ های ویدیویی هستند را خواهید آموخت.
 15. بخش بسیار متفاوت و جذاب این آموزش،اجرای ترکیب 9 عکس و 5 عکس و 3 عکس بصورت همزمان در قالب های بسیار هنری است که چشم بیننده را معطوف خود میکند و دقیقا شما را بیاد نرم افزاری مانند افترافکت و کارهای آن می اندازد.
 16. آموزش به سبکی داده شده است که دو حالت دارد:اول اینکه اگر عجله داشته باشید،در زمانی بسیار کم خالق جذابیت هایی خواهید شد که شخص باید در نرم افزارهای حرفه ای چند ساعت وقت بگذارد،دوم : اگر فرصت داشته باشید کارهایی حرفه ای با موزیک و تصویر خواهید داشت.
 17. چگونه اسلایدها را جابجا و مدیریت کنیم.
 18. چگونه اسلایدها سیاه برای هدف های تدوین تولید کنیم.
 19. یکی از جذابترین بخش های تولید یک فتوکلیپ،ساخت اینترو و نوشتارهای متحرک است،بخوبی یاد خواهید گرفت که چگونه اینترو ها و نوشته های انممیشن با مدیریت کامل را انجام دهید.
 20. بسیاری اوقات تمایل داریم به عنوان تبلیغات،بر روی تمام اسلایدها ، ادرس وبسایت یا امضای خود را و یا لوگوی خود را قرار دهیم!اگر قرار باشد تک به تک باشد امکان پذیر نیست،پس با تکنیکی مخفی فراخواهید گرفت چگونه یک نوشته و توضیح را در پایین فتوکلیپ یا کلیپ عکس خود قرار دهید.
 21. پیکربندی های حرفه ای و لازم در برنامه را فراخواهید گرفت.
قیمت : 75000 هزار تومان
نرم افزارها به همراه آموزش میباشند

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نظراتتون رو ارسال کنید  

نویسنده : حسن بشیری 1396-05-18 17:10
سلام دوره فتوکلیپ پرودیوسر بسیار دوره عالی وخوب هستش جهت فارسی نوشتن در این برنامه باید از برنامه leomoon استفاده بشه من امتحان کردم درست شد . با تشکر از برنامه خوب شما
نویسنده : مانی سافت 1396-05-20 11:25
سلام
سپاس
به پیشنهاد ارزشمند شما،این برنامه در بخش ابزارهای سایت در بالا و همچنین لینک زیر قرارداده شد.
http://www.manisoft.ir/buyes?view=category&id=135
نویسنده : علیرضا کاری 1396-05-06 19:34
سلام
قبلا یه اموزش با نرم افزار Photodex ProShow Gold قرار داده بودید. آیا این ادمه همون آموزش هست یا نرم افزارش متفاوته؟
و اینکه آیا برای هنرجوهاییی که دوره های قبلی رو تهیه نموده اند تخفیفی برای این اموزش در نظر گرفته میشود؟
ممنون
نویسنده : مانی سافت 1396-05-07 01:13
سلام
همانطور که فرمودید،قبلا اموزش نسخه گلد را به صورت سطحی ارائه نمودیم.اینار نسخه پرودیوسر را اما بسیار متفاوت با ریزه کاری های جذاب،اصول تدوین صدا،استفاده از قالبهایی خاص و نکاتی را که حتی شرکت اصلی و خارجی آن اشاره ای نکرده است را ارائه نمودیم که تهیه این آموزش را به همه توصیه میکنیم.
در حال حاضر،تخفیف ده درصدی فقط برای دوره های آموزشی ارائه میشود که بصورت اتوماتیک نیز میباشد،اما فعلا بر روی چنین مواردی تخفیف لحاظ نمیشود و ضمنا میزان ده درصد از این مبلغ بسیار ناچیز است اما به فکر هنرجوهای خود هستیم و تا چند هفته آینده بعد از به اتمام رسیدن،برنامه نویسی،احتمالا گاها این تخفیف ها شامل هنرجوها نیز خواهد شد.
نویسنده : ایلیا وز 1396-05-05 22:27
بسیار عالی.
نرم افزار مورد آموزش چیه؟
نویسنده : مانی سافت 1396-05-05 22:31
سلام
پرودیوسر
نویسنده : حسن سالمی 1396-05-05 19:46
سلام خسته نباشی
ممنونم از اموزش های خوبتون
این اموزش شامل دوره تدوین سطح اول نمی باشد
نویسنده : مانی سافت 1396-05-05 21:16
سلام
این اموزش کاملا مجزا میباشد.

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید