1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آموزش فارسی فاینال کات بصورت حرفه ای 

آموزش کاملا فارسی فاینال کات توسط مدرس در کشور

نرم افزار فاینال کات ٬ نرم افزار تدوین حرفه ای فیلم در سیستم عامل مک یا مکینتاش بوده که شرکت اپل آنرا برای کاربران حرفه ای خود طراحی و دائما در حال گسترش و تقویت آن نیز میباشد.
ما در آموزش حرفه ای فاینال کات پرو باز هم شاهکاری را مانند دوره های تجاری تدوین فیلم و عکاسی به شما ارائه می نماییم و همانطور که با روش آموزشی ما آشنا هستید در این دوره نیز تمامی رازهای نرم افزار فاینال کات به شما آموزش داده خواهد شد.
 
Avid AppAdrenaline آموزش حرفه ای اپل موشن با مانی سافت آموزش تخصیص رازهای فاینال کات در مانی سافت
Avid Composer Apple Motion Final Cut Pro
 
لازم به ذکر است که نرم افزار فاینال کات دو مکمل تدوین فیلم را نیز در کنار خود دارد یعنی نرم افزارهای اپل موشن و کامپوسر که به کمک آنها میتوانید کارهایی را که گاها در محصولات ادوبی انجام میشود را اجرا نمایید.
اغلب جلوه های ویژه ای که در محصولات ادوبی کارکرد دارند در نرم افزار فاینال کات نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
هر خوب دیگر اینکه شرکت ادوبی و اپل در حال اجرای هماهنگی هایی میان نرم افزار ادوبی پریمیرپرو و افترافکتس با فاینال کات هستند که این باز نشانه ای از ایجاد توانایی برای شما جهت استفاده همزمان از نرم افزارهای دو شرکت است.
حال اگر بخواهیم مقایسه ای متوسط از محصولات ادوبی (‌پریمیرپرو و افترافکتس) با فاینال کات داشته باشیم باید بگوییم که در حالت کلی فاینال کات چند قدمی از محصولات ادوبی عقب تر می باشد البته این صحبت بدون هیچ تعصبی است و قصد داریم به شما راهنمایی برسانیم اما باز هم فاینال کات جایگاه ویژه ای دارد و در حال حاضر نیز بسیاری از شرکت های سینمایی خارجی با آن کارهای تجاری را تولید مینمایند.
در ضمن توصیه میکنیم برای اینکه به نقطه مطلق تدوین برسید حتما همزمان با پریمیرپرو و افترفکتس فتوشاپ و فاینال کات مسلط بشوید چرا که این مربع بالاتر از خود ندارند پس توصیه ما را جدی بگیرید.
در حال آماده سازی دمو و قابلیت هایی هستیم که در دوره آموزشی فاینال کات به شما قرار است ارائه شود و همچنین تا چند روز آینده فرم پیش ثبت نام این دوره فعال میگردد.
عزیزانی که در دوره های ما شرکت نموده اند شامل تخفیف خواهند بود.
 
توصیه ای دیگر به شما داریم و آنکه سعی ننمایید در کلاسهایی که فقط قصد معرفی اجمالی چند منو و افکت را دارند شرکت کنید چرا که فاینال کات پرو هم در خود بسیاری تکنیک و رمز و راز دارد که ما تمام آنها را به شما آموزش خواهیم داد و شامل پشتیبانی نیز خواهید بود.
 
در این دوره آموزشی تجاری ارتباط میان محصولات ادوبی و فاینال کات در مک نیز ارائه می گردد.
 
ادامه دارد...
 
آموزش حرفه ای فاینال کات در مک
 

سوال دارید ؟ نظر دارید ؟ اول وارد اکانت شده و بنویسید

نظراتتون رو ارسال کنید  

نویسنده : یونس رشیدپور 1394-10-17 00:35
کدوم نسخه فاینال کات رو می خواین آموزش بدین؟ هفت یا ده؟ ممنون
نویسنده : مانی سافت 1394-10-18 14:34
با سلام
جدیدترین نسخه از سری X
نویسنده : مانی سافت 1394-04-18 17:45
به نقل از سیدعطااله هجرتی:
سلام. لطفا بفرمایید باید سیستم مک داشته باشیم تا بتوانیم از این نرم افزار و آموزش مربوطه استفاده کنیم. منظورم اینست بنده که از سیسم عامل ویندوز استفاده می کنم هم می توانم از آن بهره ببرم؟. لطفا توضیح دهید.

با سلام
قانون کار با نرم افزارهای مکینتاش این است که شما حتما سخت افزار اپل را نیز داشته باشید اما در حال حاضر در کشور بسیاری از فروشندگان نرم افزار و سخت افزار قصد دارند تا مشتریان و علاقمندان را مجاب کنند که میتوانند مکینتاش را بر روی سخت افزار Pc نصب کنند و نرم افزارهایی مانند فاینال کات را نیز اجرا کنند.دقت نمائید نسخه ای از سیستم عامل اپل که بر روی سخت افزار Pc نصب میشود دیگر مکینتاش نیست بلکه هکینتاش نام دارد یعنی این سیستم عامل دستکاری شده تا بتواند بر روی سخت افزارهای معمولی نیز نصب شود ، که نصب هم میشود و نرم افزارها را هم قبول میکند اما .... آن بازدهی که مانند سخت افزار اپل باید داشته باشد ندارد چرا که دستکاریهای بعمل آمده و عدم تطابق نرم افزار با سخت افزار نامرتبط موجب عدم کارایی مناسب خواهند شد.به تازگی یکی از هنرآموزان اعلام نمود که با مبلغ 350 هزار تومان شخصی گفته که این کارها را انجام میدهد باید بگوییم که بله انجام میدهند اما نتیجه مطلوبی نخواهید داشت.
اما برای بهره بردن از آموزش های فاینال کات و تحت مکینتاش شاید بتوانید تمارین را انجام دهید اما برای کارهای حرفه ای توصیه نمیشود.
نویسنده : سیدعطااله هجرتی 1394-04-18 13:18
سلام. لطفا بفرمایید باید سیستم مک داشته باشیم تا بتوانیم از این نرم افزار و آموزش مربوطه استفاده کنیم. منظورم اینست بنده که از سیسم عامل ویندوز استفاده می کنم هم می توانم از آن بهره ببرم؟. لطفا توضیح دهید.
نویسنده : رضایی 1394-04-16 12:59
با سلام رضایی هستم از ماکو
مثل همیشه تیم مانی سافت عالی هست. من روزهای اول دنبال درآمد این کار بودم اما بعد از آشنایی با تیم حرفه ای مانی سافت و دیدن آموزشها درآمد یادم رفته و فقط دنبال یادگیری حرفه ای هستم که شما هم به این نکته تاکید زیادی دارید. صمیمانه از تمامی همکاران تشکر می نمایم.
نویسنده : مانی سافت 1394-04-16 19:23
سلام جناب رضایی
نظر لطف شما را می رساند.

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید

کافیست یکی از پکیج ها را خریداری کنید ، بصورت حرفه ای در بازار کار کنید ، از تخفیفات بهره ببرید      کلیک کنید