1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آموزش حرفه ای فتوشاپ ویژه تدوین و جلوه های ویژه و گرافیک

همانطور که میدانید ادوبی فتوشاپ کاملترین و حرفه ای ترین نرم افزار جهت هنر عکاسی و هنر طراحی و گرافیک میباشد.

این دوره تجاری ، آموزش طراحی ژورنال یا آلبوم نیست بلکه فقط ادوبی فتوشاپ است اگر بدنبال آن دوره هستید از منوی دوره های آموزش قابل دستیابی میباشد.ضمنا اگر از هنرجویان دوره تجاری طراحی ژورنال و آلبوم هستید این مبحث در آن دوره گنجانده شده و نیاز به تهیه مجدد ندارد.

در دوره آموزش تجاری ادوبی فتوشاپ،ساعتها آموزش و تمرین فقط و فقط برای اینکه شما اصول کار با برنامه را فرا بگیرید خواهید گذراند.

اما این نرم افزار چه ارتباطی به تدوین و جلوه های ویژه دارد؟

شاید نام نرم افزار ادوبی افترافکت را شنیده باشید،این نرم افزار قدرت مطلق در تولید جلوه های ویژه و مخصوصا کامپوزیشن یا ترکیب تصاویر را دارد،برنامه های جدانشدنی از افترافکتس،فتوشاپ و پریمیرپرو هستند.

دانستن رازهای ادوبی فتوشاپ به شما در اجرای کامپوزیشن ها و تولید جلوه های ویژه کمک بسیار زیادی می کند.

همانطور که دانستن رازهای ادوبی فتوشاپ در مبحث طراحی ژورنال عروس موجب خلق طرح های کاملا حرفه ای و پردرآمد میشود،رازهای فتوشاپ در خصوص کار با افترافکتس و تدوین فیلم نیز همان میزان موثر و کارآمد است.

در این دوره ما از صفر شروع نموده و تمام ریزه کاریها و رازها و ترفندهایی را که جایی گفته نمیشود به هنرجوهای خود آموزش میدهیم تا با تکامل در این مباحث در تولید جلوه های ویژه کاملا حرفه ای قدم بردارند.

شاید برخی تصور کنند که افترافکتس،توانایی های زیادی دارد اما باید بدانند که این سیاست شرکت ادوبی که همه توانایی ها را در یک نرم افزار قرار نمیدهد و کاملا درست است چرا که هر نرم افزاری مختص کاری تولید شده و اصطلاحا یکدست صدا ندارد.

در این دوره به شما طریقه استفاده پلاگین و .... را نمیدهیم بلکه شما را با اصول حرفه ای و اصلی فتوشاپ آشنا می نمائیم و لازم به ذکر است پس از گذراندن این دوره وارد بازار کار طراحی و گرافیک نیز خواهید شد و میتوانید طرح های تجاری را تولید نمائید ( منظور ما طراحی ژورنال عروس نیست،آن دوره نیز به صورت مجزا ارائه گردیده است).

پس بی شک نیازمند این دوره خواهید بود.

یکبار هزینه آموزش حرفه ای کنید و برای همیشه نگرانی ها و استرس های نا بلدی ها را کنار بگذارید

این دوره نیز همانند سایر دوره ها دارای یکسال پشتیبانی در خصوص آپدیت شما به تکنیک های جدید و رفع مشکلات میباشد.

مد نظر داشته باشید آموزش تجاری ادوبی فتوشاپ به اصول کار با برنامه پرداخته و جلوگیری از دوباره کاری یا کارهای تکراری را سرلوحه خود قرار داده است.

 

سوال دارید ؟ نظر دارید ؟ اول وارد اکانت شده و بنویسید

نظراتتون رو ارسال کنید  

نویسنده : امیر عندلیب 1395-05-23 11:06
سلام
چطور میشه این دوره ها رو خرید؟ لینک خرید کجاست؟
نویسنده : مانی سافت 1395-05-23 13:18
با سلام
در دو قسمت وجود دارد
اول اینکه در هر دوره اموزشی از منوی دوره های اموزشی در بالا وارد شوید کلید سبز رنگ در انتها عملیات خرید را انجام میدهد.
دوم اینکه در بالا کلید بنفش رنگ مستقیم شما را به انتخاب و پرداخت انتقال میدهد.
هر سوال دیگری داشتید دریغ نفرمائید.
نویسنده : میثم میرالی 1395-02-29 01:42
سلام خسته نباشید من از شما به خاطر دوره های ویژه تون ممنون هستم.اما خواستم بپرسم چه تضمینی هست که من مسلط شوم.اگه بحث علاقه باشه من خیلی علاقه بسیار زیادی به آلبوم کار فتو شاپ و ژورنال عروس دارم.من یک سوالی داشتم خدمتتون آیا من اگر دوره ژورنال عروس شما رو خریداری کنم من به این کار مسلط میشوم؟و نباشه که من این دوره رو خریداری کنم بعد اون موقع مشخص بشه که من باید برای این کار چند تا برنامه دیگه رو هم مسلط بشم.آیا با خرید همین دوره ژورنال عروس من داخل این کار مسلط میشوم ومیتوانم داخل بازار کار کنم؟
نویسنده : مانی سافت 1395-02-29 01:57
سلام
خوشحالیم که نظر شما را جلب نموده ایم تا اوقاتی را با ما باشید.
اگر در خصوص مبحث ژورنال دارید که سوال را اشتباها در این قیمت پرسیده اید.همانطور که در بالاتر گفته شده این دوره فتوشاپ ویژه هنرمندان تدوین و جلوه های ویژه میباشد و برای مبحث طراحی ژورنال بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
http://www.manisoft.ir/doreha/photo-atolie3
اما پاسخ شما :
قدرت مطلق در طراحی آنهم ژورنال عروس و اینگونه کارها در دنیا فقط فتوشاپ است اما به چه روشی!
اگر با بلد بودن فتوشاپ قرار بود هر شخصی طراحی ژورنال هم باشد که هم اکنون دیگر کسی کارهای اماده خریداری نمی نمود و خود براحتی طراحی را انجام میداد.
تضمین ما صداقت ما در روش،نحوه ارائه آموزش،تسلط بر آموزش و از همه مهمتر پشتیبانی است که به هنرجوها داده میشود.
صد البته با این اشتیاق شما خیلی خیلی زود رازهایی که مخفی مانده است را از کاملا صفر می آموزید و سریعا آماده ارائه کارهای واقعا حرفه ای خواهید شد.
تنها تهیه دوره تجاری طراحی ژورنال عروس که در منوی دوره های آموزشی و طراحی ژورنال ایجاد شده است بصورت کاملا حرفه ای آماده ورود به بازار پر درآمد طراحی آلبوم عروس خواهید شد و ...
اگر تمام نگرانی ها یا شک های احتمالی را کنار گذاشته و به مانی سافت اعتماد کنید پاسخ این اعتماد را خواهید یافت.
نهایتا دارای یکسال پشتیبانی هستید که در این مدت به استادی خود خواهید رسید با نمونه کارها و روشهای جدیدی که بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید

کافیست یکی از پکیج ها را خریداری کنید ، بصورت حرفه ای در بازار کار کنید ، از تخفیفات بهره ببرید      کلیک کنید