1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش عکاسی در آتلیه و آموزش طراحی ژورنال عروس و آموزش طراحی آلبوم عروس تفکیک گردید

آموزش حرفه ای طراحی ژورنال عروس و آموزش طراحی آلبوم عروس

هنرجوی گرامی
بازدیدکننده عزیز
با توجه به استقبال خیلی خوبی که از دوره تجاری آموزش مدیریت آتلیه از نورپردازی تا طراحی ژورنال عروس یا طراحی آلبوم عروس مانی سافت صورت گرفت ، در تصمیم گیری جدید موارد زیر را مد نظر قرار دهید

  1. تنها تا انتهای مهرماه امسال - سال 1394 قیمت دوره عکاسی به صورت کامل یعنی تمامی سطوح و کورس های آموزشی که در آن ذکر شده است به مبلغ یک میلیون و چهارصد هزار تومان ارائه میگردد و با شروع آبان ماه 1394 مبلغ دوره افزایش خواهد یافت و این افزایش به دلیل افزوده شدن بسیار مباحث حرفه ای و خلاقانه به دوره میباشد.
  2. مقرر گردید با توجه به اینکه برخی عزیزان بیشتر قصد یادگیری آموزش طراحی ژورنال عروس و طراحی آلبوم عروس به صورت تجاری را دارند این مبحث بصورت جداگانه نیز به آنها ارائه گردد که قیمت آن نیز مشخص خواهد شد.
  3. در آینده نیز در صورت صلاحدید تیم ، ممکن است سایر مباحث نیز بصورت مجزا ارائه گردند البته در این مرحله هیچ قولی داده نمیشود.
 

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید