1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روشی کاملا اصولی جهت اجرای پیش نمایش تمامی تصاویر گرافیکی و عکس در ویندوز

thumbs

همانطور که میدانید بعد از فتوشاپ نسخه قدیمی 7 که میتوانست موجب پیش نمایش فایلهای Psd در ویندوز شود،نسخه های بعدی فتوشاپ دیگر این قابلیت را از دست دادند و این اتفاق نیز به دلیل تولید نرم افزار حرفه ای ادوبی بریج Bridge جهت عکاسان و گرافیست ها بود.

با توجه به اینکه این قابلیت بسیار بسیار مورد نیاز عکاسان و گرافیست ها میباشد تصمیم گرفتیم تا راهکاری صد در صد قابل اجرا برای این مشکل را ارائه نمائیم که خود ما نیز مدت هاست در حال استفاده از این راهکار بوده و بدون هیچ مشکلی آنرا اجرا نموده ایم.

توسط این راهکار شما میتوانید تمامی فایلهای Psd و Raw را درون پنجره های ویندوز مشاهده نمایید و مجبور نشوید که برای دیدن آنها ابتدا وارد برنامه ای خاص شوید.

این راهکار  هم اکنون در ویندوز 8 و 8.1 و 10 قابل اجرا میباشد.

هنرجویان هم اکنون میتوانند در بخش نرم افزارهای حرفه ای و مجموعه عکس و گرافیک نسبت به دریافت و رفع این مشکل اقدام نمایند.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید