1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه در ادوبی پریمیرپرو خروجی با کیفیت عالی با حجم بسیار کم تولید نمائیم؟

یکی از مشکلات و دغدغه های ادیتورهای ویدئویی و تولیدکنندگان ویدئو زمانی آنها را دچار مشکل مینماید که میخواهند از حاصل کار و تدوین فیلم خود خروجی بگیرند،فرض کنیم یک پروژه دو ساعته را تدوین نموده و قصد دارند آنرا با کیفیت بالا به فرمت MP4 خروجی گرفته و بر روی فلش به مشتری تحویل نمایند!

highquality lowsize

مشکل اینجاست اگر یک پروژه مثلا دو ساعته با را تدوین کامل با خروجی MP4 تهیه نمایند حجم حدودی این فایل 16 گیگابایت خواهد بود و دیگر نمیتوانند بر روی یک فلش که مشتری میخواهد آنرا به ال سی دی یا پخش کننده خود بجز کامپیوتر متصل نموده و مشاهده کند چرا که میبایست فرمت فت فلش 32 باشد و این فت نمیتواند بیش از 4 گیگابایت را بصورت یک فایل در خود ذخیره کند.

حال مانی سافت با بررسی زیاد و آزمایشات موفق شد تا گزینه را به هنرجویان دوره تجاری تدوین خود ارائه نمایند تا با این گزینه تنظیمات بتوانند پروژه 16 گیگابایتی خود را به یک چهارم تغییر حجم دهند و در عین حال کیفیت آن هیچ تغییری نداشته و افتی در آن مشاهده نشود.

امیدواریم هنرجویان دوره های تجاری آموزش تدوین فیلم مانی سافت با استفاده از این تکنیک کمال استفاده را برده و یک قدم از رقبای خود در ارائه خدمات تولید ویدئو جلوتر قرار بگیرند.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید