1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اموزش فارسی تولید موزیک ویدیو و تکنیک تصحیح ساحل در اموزش افترافکت

37

بازهم تکنیک و یا رازی دیگر که تولیدکنندگان کلیپ و موزیک ویدیو بواسطه ان به خود می بالند که البته حق هم دارند.

در زمان 25 دقیقه هنرجو کامل مسلط خواهد شد که تمام مشکلات ساحل و برطرف نمودن موارد اضافه آنرا در افترافکت برطرف نماید و همچنین با دانستن این تکنیک خواهد توانست موارد مشابه دیگر را نیز اجرا نماید.

این اموزش در افترافکت که توسط محمد ملکی مدرس دوره های تجاری ادوبی در ایران به فارسی ارائه شده است شما را در تولید کلیپ و موزیک ویدیو قدمی دیگر جلو میبرد.

افترافکت دارای اصولی است که با یادگیری انها به نتایجی که بدنبال آنها هستید می رسید و بزرگترین مشکل 90 درصد کسانی که در افترافکت سالها دارای مشکلات و سختی های متفاوتی هستند یاد نگرفتن اصولی افترافکت است.

برای شما که افترافکت را بلد هستید و همچنین کسانی که تازه میخواهند شروع کنند هیچوقت دیر نیست چرا که مانی سافت ثابت نموده آموزشی بی نقص و بدون مخفی نمودن تکنیک ها همیشه میتواند هر شخصی در هر سطحی از علم را رشد داده و موجب ارتقا مالی او نیز شود.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید