1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش حرفه ای میکس فیلم عروسی و تدوین فیلم با پریمیرپرو CS6

تصمیم گرفتیم آموزشی کاملا بی نظیر را در خصوص میکس و مونتاژ فیلم در کارهای خود ایجاد نمائیم.

سالها نرم افزار پریمیرپرو نسخه 3 را به تعداد بسیار زیادی از علاقمندان برای میکس نمودن فیلم های مراسمات عروسی ، میکس اداری ، میکس تلویزیونی ، کلیپ سازی را آموزش دادیم که در حال حاضر بسیاری از دانش آموزان مراسماتی از مبلغ پانصد هزار تومان تا ده میلیون تومان را میکس و مونتاژ می نمایند.

بسیاری از دانش اموزان دوره ی پیشرفته به دنبال تکنیک های خاصی مانند روتوش صورت ، جداسازی چشم و لب ، تکنیک های چند دوربینه ی ترکیبی ، جلوه های نوشتن سه بعدی ، نورهای آفتابی و لیزری متحرک ، حذف سوژه های از درون تصویر و .... هستند که ما را مصمم نمود تا دوره حرفه ای میکس و مونتاژ با نرم افزار ادوب پریمیرپرو نسخه 6 را ارائه دهیم.در این آموزش دوره که دوره حرفه ای نام دارد تمامی رازها و تکنیک هایی که تاکنون هیچ کجا نوشته و یا ارائه نشده اند آموزش داده خواهد شد که افکت ها و جلوه های ویژه و نرم افزارهای مرتبط نیز به همراه آموزش آنها توضیح و تحویل خواهد شد.

برای مطالعه تمامی تکنیک ها و توضیحات تکمیلی دوره حرفه ای میکس و مونتاژ مانی سافت بر روی لینک زیر کلیک نمائید

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید