1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

رازهای سنکرون یا هماهنگ سازی تصاویر با صدا در پریمیرپرو به فارسی برای میکس فیلم عروسی

28

پریمیرپرو برای میکس فیلم عروسی یا تدوین فیلم عروسی را میتوانیم مطلق بدانیم یعنی توانایی هایی که علاوه بر تدوین فیملهای سینمایی هالیوودی و تولید کلیپ و موزیک ویدیو ویا فیلم مستند دارد،در زمینه میکس فیلم عروسی نیز بسیار حرفه ای میتوان در ان تولید ویدیو را انجام داد.

اموزش پریمیرپرو به فارسی توسط مانی سافت و تدریس بسیار حرفه ای محمد ملکی به فارسی موجب شده است که دیدگاه تمامی تولیدکنندگان اموزش و همچنین تمامی افرادی که اموزشهای ویدیویی را تا پیش از این از سایر شرکت ها خریداری نموده و از ان ناراضی بوده اند،را تغییر داده و ثابت نماید که تدریس محمد ملکی برای اولین بار در میان تمامی تولیدکنندگان اموزشهای ویدیویی در زمینه عکاسی،تدوین فیلم،جلوه های ویژه رنگ تازه ای را به اموزش ببخشد و همین امر موجب شد تا روز به روز به جمع هنرجوهای مانی سافت افزوده شود.

در این اموزش پریمیرپرو به فارسی و البته بسیار حرفه ای،هنرجو بعد از گذاشتن حدود یک ساعت وقت روی پروژه خود،موفق میشود که سنکرون تصاویر با صدا را خیلی عالی انجام داده و یک کلیپ و یا شورت فیلم در پریمیرپرو را تولید نماید.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نظراتتون رو ارسال کنید  

نویسنده : جهان 1396-03-21 13:58
با سلام و عرض خسته نباشید.

دلیل اینکه از نسخه cc نرم افزار پریمایر استفاده نشده و از CS6 در آموزش استفاده شده چیست. چون من از نسخه 2015 آن برای کارهای خانگی استفاده می کنم که قابلیت ها خوبی در سازماندهی صفحه کار و همچنین اصلاح رنگ به آن اضافه شده است. اگر اقدام به تهیه آموزش سطح اول تدوین بکنم می توانم از همان نسخه 2015 در تطبیق با آموزش مدرس استفاده کنم. متشکرم
نویسنده : مانی سافت 1396-03-21 16:31
سلام
متشکریم
به اعتقاد مدرس دوره های ما،همیشه باید از پایه ای شروع کرد که نقطه ای مهم در یادگیری است.اگر ما مستقیم به سراغ نسخه های مثلا 2017 می رفتیم ، مطمئن باشید در زرق و برق های امکانات برنامه،اصولی فراموش میشد و آموزش داده نمیشد که تا زمانی که زنده هستید از آنها بی خبر می ماندید.
پس تصمیم گرفتیم یکی از نسخه های استیبل یا پایدار را شروع نموده و اصول واقعی که جایی گفته نمیشود را آموزش داده و تا مرحله حرفه ای و یادگیری تکنیک ها و ادغام ها پیش ببریم.
بعد از هر سطح آموزشی ما که به این نتیجه رسیدیم دیگر کافیست و نوبت به سطح بعدی است،سطح دوم و سوم و .... مکملهای آن را تولید و ارائه میکنیم.
علاقمندان بدانند که نصب نمودن نسخه جدید برنامه ها اگر چه اغلب نکات خوبی دارد اما همیشه باید از جایی شروع کنیم که نقطه صفر است.
کسانی که هنرجوی مانی سافت نیستند،بی شک مانند بسیاری دیگر جسته و گریخته از سی دی های بازاری و آموزشهای دوستان و... چیزهایی را یاد گرفته اند،به آنها توصیه میکنیم که تدریس محمد ملکی را یکبار تجربه کنند تا چیزهایی را یاد بگیرند که رویای آنها بوده که کم کم با سطوح بعدی خود را به کمال برسانند.
در پاسخ سوال دوم شما ، بله میتوانید بعد از یادگیری این دوره آموزشی که سطح اول ما میباشد،همان کارها را در نرم افزارهای نسخه های جدیدتر استفاده نمائید و بدانید در پشت پرده همان امکانات ظاهری که در نسخه های جدید پریمیرپرو بنام Luts اضافه شده،افراد فقط چند آپشن میبینند اما واقعیت luts چیز دیگری است که در دوره های بعدی توسط محمد ملکی مدرس دوره ها رازهای آنها بعنوان آموزش ارائه میگردند.
امیدواریم پاسخ روشن بوده باشد.
نویسنده : جهان 1396-03-22 11:02
خیلی متشکر از پاسخ مفصل شما.

درصورتی که برنامه ای برای تخفیف دوره تدوین به مناسبت عید فطر امسال دارید اطلاع دهید تا برای تامین هزینه تهیه برنامه ریزی کنیم.
نویسنده : مانی سافت 1396-03-22 11:08
سلام
متاسفانه در عید فطر امسال تخفیف ارائه نمیشود.
نویسنده : khalil 1395-12-12 18:57
رازهای سنکرون یا هماهنگ سازی تصاویر با صدا در پریمیرپرو به فارسی برای میکس فیلم عروسی

سلام ایم اموزشها را از کجا و چجوری تهیه کنیم ؟
نویسنده : مانی سافت 1395-12-12 22:05
سلام
بالای سایت،گزینه دوره های اموزشی،وره تدوین سطح اول را وارد شوید و دوره را تهیه نمایید.

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید