1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تکنیک های حرفه ای انتقال کلیپ از سورس به سکانس در پریمیرپرو به فارسی راه های مختلفی دارد که باید با انواع آن آشنا شوید

اموزش حرفه ای پریمیرپرو فارسی مبحص انتقال کلیپ به سکانس

مدرس اموزش پریمیرپرو  در ایران همیشه به هنرجویان خود نصیحتی دارد و آن اینکه سعی کنید ادوبی پریمیرپرو را بصورت اصولی بیاموزید
اغلب کسانی که تصور میکنند پریمیرپرو را خوب می شناسند وقتی با تکنیک ها و مباحثی که در مانی سافت ارائه میگردد اشنا میشوند گونه ای برخورد میکنند که انگار برای بار اول است با این موارد اشنا میشوند،صد البته که تا قبل از مانی سافت هیچ تیم و گروه اموزشی محصولات ادوبی را بصورت موشکافانه و جز به جز اموزش نداده اند و جر این نیست که اعتقاد مانی سافت فقط و فقط یادگیری هنرجویان است.
وقتی قرار بر این است که کلیپ بسازید با تولید موزیک ویدیو داشته باشید یا مراسم عروسی را در پریمیرپرو تدوین نمائید باید با تکنیک هایی اشنا باشید که بتواند شما را در انجام کار راحت تر و البته حرفه ای تر نماید.

در اموزش پریمیرپرو به فارسی طی مدت 17 دقیقه با اصولی اشنا میشوید که اغلب مدعیان پریمیرپرو با برخی از انها اشنا نبوده و همیشه ارزوی داشتن چنین امکانی را در پریمیرپرو داشته اند.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید