1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه کلیپ ها و موزیک ویدیوها را در پریمیرپرو با ذرات معلق جذاب تر نمائیم

چگونه کلیپ ها و موزیک ویدیوها را با ذرات معلق جذاب تر نمائیم

اغلب تولیدکنندگان موزیک ویدیو و کلیپ های اختصاصی و اسپرت و عروس و همچنین کارهای سینمایی از تکنیکی بنام ذرات معلق در کارهای خود استفاده مینمایند.

با استفاده از تکنیک ذرات معلق در موزیک ویدیو و کلیپ،صحنه های شما در پریمیرپرو بسیار جذابتر و سینمایی تر میشود.

محمد ملکی مدرس دوره های حرفه ای تدوین فیلم با پریمیرپرو در ایران،یکی دیگر از تجربیات خود را به صورت کامل در معرض دید عموم قرار داد تا هر شخصی بتواند از آن استفاده کند و بداند که فاصله خیلی زیادی در کارهایش با رقبای خود ندارد.

تعداد 24 فایل با کیفیت بی نظیر 4K و کاملا اوریجینال در این مجموعه به همراه آموزش 7 دقیقه نحوه کنترل کامل این افکت وجود دارد که به شما آموزش کامل را میدهد.

منبعد کلیپ های شما نیز مانند حرفه ای ها و کلیپ هایی که در ماهواره تولید میشود خاصتر و جذاب تر شده و فقط  کافیست که تصحیح رنگ مناسبی را بر روی آن اجرا نمائید.

برای تهیه این مجموعه ذرات معلق اینجا کلیک کنید

سطح اول و حرفه ای تدوین فیلم با پریمیرپرو مانی سافت پر از تکنیک ها و اصولی است که شما را به درجه بسیار بالایی میرساند اینجا کلیک کنید

مشاهده دوره حرفه ای تصحیح رنگ در افترافکت اینجا کلیک کنید

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید