1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بدانید با رازهایی که در ادوبی پریمیرپرو وجود دارد٬میتوانید ترانسیشن هایی حرفه ای و سفارشی تولید کنید.

آموزش پریمیرپرو تولید ترانسیشن های حرفه ای و کاملا دستی

باز هم شاهکاری دیگر برای تدوینگران فیلم پریمیرپرو و هنرجوهای مانی سافت.

مدت ها بود که برخی هنرجوها درخواستهایی مبنی بر تهیه ترانسیشن هایی مینمودند که این ترانسیشن ها در کلیپ های حرفه ای استفاده شده و چون همه از آنها استفاده نمی کردند٬به همین دلیل بسیار جذاب و حاص جلوه نمایی مینمودند.

محمد ملکی مدرس دوره های ادوبی و فاینال کات در ایران٬تصمیم گرفت که دست حرفه ای ها را در خصوص تولید این ترانسیشن ها رو نموده و در این آموزش که مختص به هنرجوهای تدوین فیلم با پریمیرپرو سی اس ۶ میباشد٬طی ۱۳ دقیقه یکی از رازهای تولید ترانسیشن های دستی را با عنوان ترانسیشن کششی که این نام را مانی سافت برای آن انتخاب نموده است٬ارائه دارد.

هنرجوهای مانی سافت باید از سایرین در علم و تکنیک های خود بسیار حرفه ای تر باشند٬به همین دلیل ما تمام سعی خود را برای پیشرفت و آپدیت نمودن آنها خواهیم نمود.

هنرجوها در آموزشهای تکمیلی این آموزش بی نظیر را دانلود نمایند.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نظراتتون رو ارسال کنید  

نویسنده : پویا کرمی 1396-08-06 19:45
سلام استاد ملکی عزیز
ترانزیشنی که توضیح دادید ، همان ترانزیشنی هست که " رول " و یا " " سویچ پن "" نام داره . و در بسته ترانزیشن filmimpact شماره یک خودتون و در شماره های دیگه هست . آیا نیازه که دستی درست کنیم .
نویسنده : مانی سافت 1396-08-06 21:16
سلام
در ترانسیشن های دستی،همه چیز اختیاری است و شرکت های تولیدکننده افکت از تواناییهای خود برنامه بهره برده و تولید میکنند.با کمی زیرکی موفق خواهید شد ترانسیشن هایی را بسازید که هیچ‌کجا دیده نشده اند.
هدف این است یاد بگیرید بسازید و وابسته نباشید.
خلاقیت را بکار برده و نسبت به تولید کارهای جدید اقدام کنید.

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید