1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

سلام

همانطور که میدانید سعی ما بر این است که همیشه بهترین را به هنرجوهای خود ارائه کنیم ، اما این خدمات گاها موجب افزایش قیمت هایی خواهد بود.

کاهش قیمت دوره تجاری افترافکتس و تصحیح رنگ سطح اول و ارائه فلش

در دوره افترافکتس ما پیش دستی نموده و فایلها و امکانات خیلی خوبی را که حجمی بالغ بر 100 گیگابایت بود را بر روی هارددیسک به هنرجوهای دوره افترافکتس ارائه مینمودیم که مطمئنا در آینده دوره میتوانست مکمل کارهای آنها باشد،اما تا مدت ها نیز این امکانات کاربردی برای آنها نداشت.این حجم امکانات و افکت های جانبی که برای شروع کار لازم نبودند موجب شد که حجم فایلهای دوره را بسیار بالا برده و موجب گردید که هنرجو مجبور به پرداخت دویست و پنجاه هزار تومان بیشتر گردد.

حال با حذف فایلهای گفته شده که نبود آنها در کار شما نقصی ایجاد نمیکنید،قیمت دوره با حذف هارددیسک کاهش و به مبلغ یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان رسید که این مبلغ دویست هزار تومان بسیار قابل توجه میباشد.

فایلهای گفته شده نیز در زمانهای آینده وقتی در آموزش استفاده شوند،بصورت رایگان به همراه هر آموزش در اختیار هنرجوهای افترافکتس سطح اول قرار میگیرند،پس جای نگزانی نخواهد بود.

مشاهده توضیحات کامل آموزش افترافکتس سطح اول

مشاهده توضیحات آموزش تصیحیح رنگ در افترافکتس سطح اول

حال تمام دوره بر روی یک فلش 64 گیگابایت هدیه با کارت ضمانت تعویض ارائه میگردد.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید