1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکل از حرفه ای نبودن فرمت ویدیو میباشد

چرا در زمان ورود ویدیو از پریمیرپرو به افترافکت تصویر به ستون های رنگی دیده میشود

وقتی اسم پریمیرپرو و افترافکت در زمینه تدوین فیلم برده میشود،منظور استفاده از فرمت های حرفه ای ویدیو میباشد.

بسیاری اوقات ممکن است در زمان ادیت همزمان یک فیلم یا کلیپ از پریمیرپرو به افترافکت با تصویر بالا روبرو شوید.تصویر فعلی در افترافکت میباشد که از پریمیرپرو به آن منتقل شده است.وقتی به نام و یا فرمت این کلیپ دقت کنید متوجه میشود که فرمت فایل VOB میباشد که همان فرمت mpeg2 برای پخش فیلم در دستگاه های پخش کننده دی وی دی است.

این فرمت از دیدگاه نرم افزارهای حرفه ای منسوخ و تقریبا غیر حرفه ای استفبه همین دلیل در زمان ادیت این نوع فرمت از پریمیرپرو و انتقال آن به افترافکت با این تصویر روبرو میشوید.

بهترین پیشنهاد مدرس دوره افترافکت در ایران ( محمد ملکی ) به شما این است که تا میتوانید سعی کنید فرمت های غیر حرفه ای را به فرمت MOV یا MP4 تبدیل کنید و پس از تبدیل ، به درون نرم افزارهای حرفه ای آورده و استفاده کنید.

یکی از بهترین تبدیل کننده های فرمت های ویدیویی نرم افزار ویژه ادوبی یعنی ادوبی میدیا انکودر Adobe Media Encoder میباشد.برای تهیه آموزش تخصصی این نرم افزار توصیه میکنیم که از گزینه پکیج های آموزشی در بالای سایت این آموزش را تهیه و استفاده کنید.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید