1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

آموزش نورپردازی در استودیو را بصورت حرفه ای با مانی سافت تجربه کنید

آموزش تصویری نورپردازی در آتلیه به همراه تکنیک های گرفتن عکس به فارسی

همانطور که میدانید عکاسی در اتلیه و عکاسی در استودیوهای عکاسی،دارای درآمد بسیار مناسب و برای بسیاری افراد فوق العاده است اما نه برای همه ؟؟؟

چرا برای همه نه ؟ به این دلیل که اگر قرار باشد هر فردی براحتی دوربین به دست گرفته و شروع به گرفتن عکس از سوژه کند و .... که تاکنون میلیون ها نفر دارای اتلیه و در این زمینه بسیار پردرآمد شده بودند،اما چرا این اتفاق نمی افتد؟

اینکه بسیاری موفق نمی شوند دلایل بسیار زیادی دارد و اولین و مهمترین دلیل عدم این موفقیت ، نداشتن دانش کافی از تمام اصولی است که از گرفتن عکس شروع و تا طراحی آلبوم و طراحی ژورنال عروس میباشد.

بسیاری افراد مدت ها وقت ارزشمند خود را صرف گشتن در اینترنت و مشاهده سی دی های کم ارزش میکنند و با امید اینکه به این طریق موفق میشوند،کسب و کار خود را شروع و پا در زمینه عکاسی و مدیریت آتلیه می نهند اما متاسفانه پس از مدتی مشخص میشود که برای اینکار ساخته نشده و موفق نمیشوند!

ما این جمله را قبول نداریم که کسی برای اینکار ساخته نشده است چرا که هزاران نفر توسط مانی سافت و تدریس محمد ملکی در ایران و کشورهای دیگر،به موفقیت های چشم گیری دست یافته اند و تنها دلیلش آوزش کاملا اصولی و صادقانه است.

پس خود را باور کنید و با خیالی آسوده در این زمینه پا بگذارید اما قبل از شروع و خریداری وسایل و ... پیشنهاد میکنیم دوره آموزشی دوره جامع مدیریت آتلیه ما را تهیه نمائید تا بدانید چه ابزارها و چه علومی را خیلی خوب باید مسلط شوید.

اصولی کار کردن را سرلوحه خود قرار دهید.

 

برای مشاهده دوره های تفکیک شده عکاسی و ادیت اینجا کلیک کنید

برای مشاهده پیشنهاد ما ( دوره جامع مدیریت آتلیه ) اینجا کلیک کنید

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید