1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای پیش نمایش عکس های دوربین های کانن و نیکون raw و فایل فتوشاپ psd در ویندوز

نمایش عکسهای را raw کانن و نیکون و psd تمام ویندوزها

با توجه به درخواست های مکرر عزیزان هنرجو و دنبال کنندگان ما،مبنی بر اینکه راه حل اصولی و بدون خطایی وجود داشته باشد که بتوانیم در ویندوزها بدون اینکه مجبور باشیم برنامه ای مانند بریج یا acdsee نصب کنیم،پیش نمایش عکسهای دوربین های کانن و نیکون که فرمت آنها را Raw میباشد را مشاهده کنیم،با اینکار سرعت عمل بسیار بالا رفته در کار خیلی موثر میباشد.

درخواست های دیگری نیز از سوی ادیتورهای عکس و طراحان به ما رسید مبنی بر اینکه بتوانیم فایل پی اس دی psd فتوشاپ را مانند عکسهای را ، در ویندوزها براحتی ببینیم چرا که اینکار موجب جلوگیری از اتلاف وقت میشود و کمک بسیار زیادی مینماید.

این درخواست ها موجب شد تا با تحقیقات کامل توسط محمد ملکی،اصولی ترین و بهترین راهکار برای این مورد ارائه گردد که تمامی عکسهای را raw و فایلهای فتوشاپ براحتی در تمامی ویندوزها دیده شوند.

برای دانلود این اموزش و ابزارها،در بالای سایت وارد گزینه آموزشهای مجزا شوید این آموزش را دانلود کنید.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید