1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اینکه بتوانید سخت افزارهای سیستم خود را قبل از مراجعه به جای دیگر شناسایی کنید هنر است البته بدون مشاهده درون کیس یا لپ تاپ...

شناسایی سخت افزار قبل از ارتقا سیستم برای میکس فیلم و افترافکت

خیلی اوقات پیش می آید که قصد ارتقا و قوی تر یا سریعتر نمودن سیستم یا لپ تاپ خود را داریم،اما با نگاه نمودن به درون کیس توانایی شناخت سخت افزارها را نداریم.

با توجه به اینکه ممکن است گاها در سطح بازار افرادی نابلد نیز ما را با اطلاعات اشتباه خود به بیراهه بکشانند،بهتر آن است که خود دست به کار شده و بتوانیم از درون لپ تاپ یا کیس خود با خبر شده و سخت افزارهای آنرا تشخیص دهیم.

از اینرو محمد ملکی مدرس دوره های تجاری مانی سافت در این اموزش بخوبی به شما می آموزد که چگونه بدون اینکه درون کیس خود را مشاهده کنید یا لپ تاپ خود را به جای دیگری ببرید،سخت افزارهای مهم آنرا شناسایی نموده و آنگاه به سراغ فروشنده های سخت افزار رفته و هزینه های ارتقا با توجه به سخت افزارهای موجود در سیستم را برآورد نمائید.

امیدواریم این آموزش باری را از ذهن شما کم نموده و دیگر نگران این موضوع که توانایی شناخت سخت افزارهای سیستم خود را ندارم را بردارد.

 

هنرجوها در اموزشهای تکمیلی گزینه ثبت ایده ها را دریافت نمائید.

این آموزش برای هنرجوها رایگان میباشد

برای دریافت آموزش به گزینه دانلود مجزا در بالا مراجعه نمائید

 

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید