1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

آپدیت نمودن درایور کارت گرافیک موجب بهتر عمل نمودن هسته های کودا در تدوین فیلم و عملکرد مناسب سخت افزار میشود.

  تاثیر آپدیت درایور کارت گرافیک بر روی تدوین فیلم و پریمیرپرو

آپدیت نمودن درایور نرم افزار کارتهای گرافیکی امروزه به نسبت گذشته دارای حساسیت بیشتری است چرا که در گذشته هذف بیشتر انجام گیم یا بازی بود اما امروزه کارت گرافیک در رندر و تدوین فیلم نقش موثری را ایفا میکند.

تولید کنندگان کارتهای گرافیکی در زمانی که سخت افزار را تولید و روانه بازار مینمایند قابلیت هایی را درون آن میگنجانند و پیش میکنند که در آینده به هر دلیلی ممکن است بخواهند کارایی و عملکرد کارت گرافیک در تدوین فیلم و بازی را افزایش دهند.

از اینرو بعد از مدتی که کارت گرافیک توسط بسیاری از کاربران بررسی و آزمایش شد،فایلهایی بنام آپدیت درایور را در اختیار دارندگان این کارتهای گرافیکی سخت افزاری بصورت رایگان قرار میدهند و در این آپدیت ها معمولا نقص های نرم افزاری و همچنین افزایش بهبود کارایی را شامل میشود.

در خصوص تدوینگران فیلم،و ادیتورهایی که با هسته های کودا کار میکنند نیز اغلب توسط این آپدیت ، شاهد عملکرد بهتری در سرعت رندر و ریل تایم نمودن افکت ها هستیم.

با این توضیحات امیدواریم به اهمیت آپدیت نمودن درایو کارت گرافیک خود مخصوصا کارتهای گرافیک انویدیا مانند جی تی ایکس - تسلا - کوادرو پی برده باشید.

به شما پیشنهاد میکنیم برای اینکه تاثیر کارتهای گرافیک در تدوین فیلم و رندر و ریل تایم نمودن افکت ها را خیلی خوب بررسی کنید اینجا کلیک و آموزشها را تهیه و مشاهده کنید.

جهت دانلود درایورها نیز به صفحه روبرو مراجعه نمائید : وارد شوید

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید