1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

اموزش لایت روم به فارسی به صورت حرفه ای برای عکاسان و اتلیه ها را با مانی سافت حرفه ای بیاموزید

اموزش لایت روم به فارسی برای اتلیه و عکاسی مبحث گریدیوت

اگر میشد با دانلود فیلم های اموزشی خارجی که حداکثر زمان انها دو ساعت میباشد،تمام رازهای برنامه های ادوبی و مخصوصا لایت روم را یاد گرفت که دیگر کار تمام بود و اکنون همه حرفه ای و استاد بودند.
برخلاف تصویر اغلب افرادی که بدنبال دانلود نمودن فیلمهای اموزشی خارجی و یا دوبله شده هستند،باید بگوییم که در اموزشهای خارجی جز کلی گویی چیزی دیده نخواهد شد،خبری از تجربه کاری نیست و هدف این است که مواردی به صورت تیتروار ارائه شود.

اما اموزش لایت روم به فارسی با تدریس محمد ملکی در مانی سافت،کاملا متفاوت میباشد چرا که در لایت روم بجز گزینه هایی که در مقابل چشم کاربر و طی مشاهده اموزشهای خارجی ارائه میشود،رازهایی وجود دارد که محمد ملکی وظیفه خود میداند آنها را که تجربیات خود میباشد را در اختیار هنرجویان قرار دهد.
پس بدانید اگر مدرس کاملا مسلط باشد و وی کارش در زمینه لایت روم و عکاسی بوده و سالها تجربه داشته باشد مطمئنا با نکاتی روبرو میشود که سایر افرادی که لایت روم را با سی دی های اموزشی خارجی یاد گرفته اند بسیار متفاوت بوده و ان زمان است که اموزش لایت روم معنا خواهد داشت.

حال طی مدت 52 دقیقه کاملا حرفه و اصولی ابزاری کاربردی در لایت روم را به فارسی و البته حرفه ای بیاموزید و بدانید که لایت روم پر از راز است.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید