1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اموزشی کاملا حرفه ای و خاص در لایت روم برای مراکز ارشیو تصاویر و عکاسی که عکس های زیادی دارند

اموزش فارسی لایت روم در خصوص تکنیک های ارشیو نمودن تصاویر

اگر میدانستید که تمام کارهایی که برای ارشیو نمودن تصاویر انجام داده اید یا اشتباه بوده و یا چقدر میشد براحتی و با نظم بی نظیری انجام دهید،زودتر به سراغ لایت روم رفته و ...

در نرم افزار لایت روم ابزارهایی وجود دارد که هر عکاسی و هر مجموعه که نیاز به ارشیو نمودن تصاویر و همچنین نیاز به دسترسی بسیار سریع به عکسهای ارشیو شده داشته باشد،شیفته ان شده و غیرممکن است که لایت روم را کنار بگذارد.

محمد ملکی با این اموزش در لایت روم به فارسی،موجب شد تا مراکز ارشیو تصاویر،روشها و همچنین نرم افزارهای قبلی خود را برای همیشه کنار گذاشته و با لایت روم عملیات ارشیو و نگهداری عکس ها را انجام دهند.

در کنار این مبحث ارشیو و دسته بندی تصاویر در لایت روم،باید بدانید که لایت روم در این زمینه سرعت بسیار بالایی در حد کمتر از ثانیه را دارد.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید