1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سنکرونایز در لایت روم اگر نبود مجبور بودیم ....

مبحث سنکرونایز افکت و تغییرات در اموزش فارسی لایت روم

مدرس دوره :

بارها برای من پیش امده که تغییرات و افکت های متعددی را خواسته ام که بر روی حدود چند صد تصویر اعمال کنم،مثلا در استودیویی عکاسی نموده ام که شرایط نوری مناسبی نداشته،یا سوژه های فشن را به صحرا برده ام اما شرایط نور روز موجب تغییرات فراوانی در سایه ها و روشنایی های عکس ها شده است،حالا چطور باید وایت بالانس یا تصحیحات را بر روی 100 تا 200 عکس بصورت همزمان اعمال کنم و خود را از این کار تکراری خلاص کنم؟

اینجا بود که در لایت روم به این قابلیت منحصر بفرد برخورد نمودم و توانستم با یک کلیک تصحیحات و وایت بالانس را بر روی تمام تصاویر بصورت همزمان اعمال کنم.

به شما نیز توصیه میکنم که لایت روم را واقعا اصولی اموزش ببینید و مثل غیر حرفه ای ها فقط سعی نکنید چند تنظیم و عدد را کم و زیاد کنید و کلی خوشحال از این شوید که مثلا تصویر من چقدر زیبا شده !!!

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید