1
3.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 درجه امتیازات 3.88 (4 امتیازات)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

هرآنچه که در خصوص راه اندازی آتلیه و استودیو عکاسی و درآمدهای آن نیاز است را مطالعه کنید

 

راه اندازی آتلیه و استودیو عکاسی برخلاف صحبتهایی که بسیاری از دارندگان آتلیه ها ارائه میدهند کار بسیار آسان و البته شیرین و همچنین پر درآمدی است،البته به شرط آنکه این راه را درست و اصولی طی نمائید.
قبل از راه اندازی یک آتلیه و استودیو عکاسی اول باید تصمیم بگیرید که قصد چه نوع فعالیتی را در آن دارید؟!
  1. عکس های پرسنلی بگیرید
  2. عکاسی از عروس و داماد را انجام دهید
  3. طراحی ژورنال عروس و داماد را انجام دهید
  4. فیلمبرداری از مجالس را انتخاب میکنید
  5. قصد تدوین فیلم مراسمات و ساخت کلیپ های اختصاصی را دارید
  6. و یا همه موارد
سود تمام موارد گفته شده بسیار عالی است.اما ... میبایست در هر شاخه مورد نظر حرفه ای باشید تا روز به روز به مشتریان شما اضافه شده و همچنین بتوانید مبالغ خیلی خوبی را از آنها دریافت نمائید.
قبل از ادامه باید بگوییم اگر اهل ذوق و هنر نیستید وارد این گروه کارها نشوید چرا که هرچه در این کارها غرق میشوید میبایست از سلیقه و ذوق هنری بیشتری استفاده نموده تا بتوانید کارهایی جذاب و مشتری پسند را خلق کنید و البته اگر احساس میکنید ممکن است در تولیدکارهای جذاب و اجرای خلاقیتهای نو کم میاورید ، نگران نباشید ، در کنارتان هستیم.به دلایل متعدد اگر قصد فعالیت همزمان در عکاسی و تدوین فیلم را دارید میبایست حداقل یک تیم دو نفره باشید و در واقع این دو نفر اعضا اصلی استودیو شما هستند و لازم به ذکر است که برای هنر تدوین فیلم و فیلمبرداری نیازمند به دو شخص دیگر نیز خواهید بود که نیازی نیست آن دو شخص از نفرات اصلی باشند و میتوانند از نیروهای پاره وقت یا موقتی در نظر گرفته شوند یعنی فرض نمائید یک مراسم عروسی را میبایست فیلمبرداری و سپس تدوین نمائید ، حال نفر اصلی استودیو دوربین شماره یک و دوربین اصلی را بدست گرفته و اینجاست که نیروی پاره وقت یا موقتی نیز وارد کار شده و دوربین دوم را بدست میگیرد و زوایای دوم مراسم را ذخیره میکند ، در این میان اگر مشتری نیاز به دوربین هوایی یا کرین نیز داشته باشد نفر سومی نیز وارد کار میشود و البته برای نفر سوم جای نگرانی نیست چرا که اغلب کسانی که دوربین هوایی یا کرین را دارند خود نیز فیلمبرداری را با اجرای تنظیمات کرین انجام خواهند داد.در خصوص عکاسی یک نفر کافیست در واقع همان نفر دوم و اصلی که در ابتدا صحبت نمودیم میتواند نقش عکاس و طراح را در استودیو ایفا نماید.
 
قدم بعدی

قبل از رفتن و خریدن تجهیزات نورپردازی آتلیه میبایست ابتدا شناخت دقیقی از تجهیزات و لوازم مورد نیاز داشته باشید ، در این زمان میبایست آموزش های اصولی را فرا بگیرید،دوره نورپردازی ما کاملا این موارد را بصورت اصولی به شما آموزش میدهد و مانع از هزینه های اضافه میگردد و یکی از مزیتهای این دوره آن است که اگر احیانا قطعه فراموش شود در آینده میتوان آنرا تهیه نمود ولی اگر در ابتدا به صحبت فروشندگانی که فقط قصد دارند ( البته نه همه آنها ) محصولات موجود خود را تهیه نمایند گوش دهید میبایست هر چقدر پول در حساب بانکی دارید به آنها تقدیم نموده و .... پس این دوره را که ابتدای آن مربوط به معرفی کامل تجهیزات است را حتما تهیه نمایید.

نترسید - بازهم نترسید - در راه اندازی آتلیه اصلا نگران نباشید

با دیدن این مشاوره مانع از اشتباه و ضرر شما خواهیم شد

 

خرید وخواندن ادامه مطلب

خبر خوب اینکه این مبحث مرتبا اپدیت و گزینه های جدید را در آن قرار میدهیم،پس هر از گاهی به این مطلب سر بزنید،مشاهده مجدد هزینه ندارد.
امیدواریم توضیحات بالا بتواند به شما در شروع یک کار حرفه ای کمک برساند.
هر جا سوالی داشتید با شماره ای که برای تلگرام و مکالمه در تماس با ما در بالای سایت ذکر شده است در تماس باشید.

 

سوال دارید ؟ نظر دارید ؟ اول وارد اکانت شده و بنویسید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید: