1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فروش و ارائه نرم افزارهای مکینتاش به هنرجوها : سرویسی جدید

فروش و ارائه نرم افزارهای ادیت عکس و فیلم در مک یا مکینتاش

خوشحالیم که میتوانیم سرویسی جدید را در وبسایت رسمی مانی سافت ارائه کنیم.

در این سرویس،سعی بر آن است که نرم افزارهای ادیت عکس و فیلم را بصورت رایگان به هنرجوهای دوره های مانی سافت ارائه کنیم و همچنین عموم نیز میتوانند با پرداخت هزینه های کم نسخه های سالم و بی نقصی که مانی سافت در مک او اس یا مکینتاش آنها را کاملا تست و بررسی نموده است را تهیه کنند.

در این سرویس،نرم افزار فتوشاپ برای مک،نرم افزار پریمیرپرو برای مک،نرم افزار افترافکت برای مک،افکت برای مک و همچنین درایور کارت گرافیک به صورت اپدیت اصلی ارائه میشود.

امیدواریم که این سرویس جدید شروعی باشد برای هنرجوها و افرادی که قصد شروع ادیت در مک را دارند.

ضمنا این نرم افزارها لایسنس اوریجینال نیستند و به صورت پچ هستند اما به درستی و بدون نقص کار خواهند نمود،به شما توصیه نمیکنیم که از نرم افزارهای پچ استفاده کنید،همیشه توصیه میکنیم لایسنس اوریجینال تهیه کنید.در صورت نیاز میتوانید سفارش خود را برای تهیه لایسنس های کاملا اصلی تمامی محصولات و افکت ها به ما اعلام کنید.

مد نظر داشته باشید در سال جدید یعنی 1396 دوره های ویدیویی تحت مکینتاش در نرم افزارهای فاینال کات و اپل موشن و کمپرسور نیز آغاز و چندین سطح از آنها ارائه میشود ( این خبر خوبی است برای علاقمندان به فاینال کات ).

 

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید