1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

چگونه حد وسط میانه را در تنظیم رنگ با افترافکت پیاده سازی کنیم؟

آموزش تصحیح رنگ و نور در افترافکت به فارسی و اموزش تنظیم رنگ در افترافکت

یکی از مشکلاتی که اغلب تولیدکنندگان کلیپ و موزیک ویدیو و حتی تولیدکنندگان فیلم های سینمایی با ان روبرو هستند،اجرای تنظیم سفیدی و تولید حد وسط میانه ها میباشد.

تنظیم رنگ یا تصحیح رنگ چیست؟

وقتی ویدیویی را رکورد میکنیم،با توجه به شرایطی نوری و حس وحالی که در ان زمان وجود داشته،سفیدی ها و میانه ها ثبت میشوند،برخی از کسانی که با این مشکلات قبلا روبرو شده اند،سعی مکنند که در زمان تصویربرداری تاحدودی مشکلات تنظیم رنگ و تنظیم نور را در دوربین توسط ابزارهای کمکی برطرف نمایند،اما بارها در صحنه های مختلف شاهد بودم ام که با تمام سعی و تلاش،بازهم بعد از رکورد،دست به دامان افترافکت و دلایل انتخابش برای تنظیم رنگ و تنظیم نور خواهیم بود.

میانه ها و تنظیم سفیدی نیز یکی دیگر از رازهای تولید کلیپ و تنظیم رنگ و نور در ویدیو هستند که محمد ملکی مدرس دوره افترافکتس و تنظیم نور در ایران،انرا بدون نصب هرگونه افکت جانبی بر روی افترافکتس به هنرجوهای خود اموزش میدهد.

این دوره اموزشی بنام CGC1AE توسط مانی سافت نامگذاری شده و برای اولین بار در میان تمامی کشورهای تولیدکننده اموزشهای ویدیویی در خصوص افترافکتس و تنظیم رنگ و نور،به این سبک و به این میزان ارائه میشود.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید