1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

با درک بالایی که از معنای رنگ در افترافکت پیدا خواهید نمودن یکی دیگر از نکات مهم برای شما روشن میگردد

آموزش تنظیم رنگ و تصحیح رنگ به فارسی در افترافکت با مبحث کامل معنای رنگ

در اغلب نرم افزارهای گرافیکی و تدوین فیلم و در حالت کلی نرم افزارهایی که بصورت حرفه ای بر روی رنگ فعالیت داشته و میتوانند تغییرات ایجاد کنند،گزینه ای بنام معنای رنگ وجود دارد،قابلیت هایی که ابزار معنای رنگ در افترافکت میتواند بر روی یک ویدیو بوجود بیاورد،موجب میشود تا تصویر شما در افترافکت به مراتب متفاوت تر از تصویر سایر تولیدکنندگان ویدیو در افترافکت شود.

محمد ملکی مدرس افترافکتس و جلوه های ویدیویی در ایران،در مدت زمان 13 دقیقه آنچنان این موضوع را باز مینماید که تدوینگر یا ادیتور در افترافکت،یکبار برای همیشه بر آن مسلط شده و منبعد میداند که اگر تصویری جذاب و متفاوت را در تولیدات ویدیویی دیگران دید،سریعا به سراغ این گزینه برود و شاهکاری را در ادیت خود در ویدیو ایجاد کند.

بدانید که در علم رنگ و آموزش رنگ در ویدیو که مانی سافت ارائه کرده است،شش رنگ مکمل وجود دارد که در کنار سیاه و سفید موجب میشوند تکنیک کالوکارکشن یا کالورگریدینگ خلق و موجب انتقال حس به مشاهده کننده ویدیو شود.

باید همیشه مدنظر داشته باشید که این رنگ ها هستند که اصطلاحا کار شما را های کلاس یا لول آنرا بالاتر میبرند و نقطه متقابل این موضوع این است که فقط با کم و زیاد نمودن رنگ ها و اعداد موجب این تغییر و انتقال حس نخواهیم شد.

هم اکنون سطح اول دوره تجاری تنظیم رنگ در افترافکتس ارائه شده است که نام آن بصورت انحصاری توسط مانی سافت،CGCAE1 قرار داده شده .منبعد هر کجا این نام را ببینید بیاد مانی سافت خواهید افتاد.

فراموش نکنید نصب افکت و اجرای ان به تنهایی،نه تصحیح رنگ است و نه اصولی.

امیدواریم با تجاربی که محمد ملکی در اختیار هنرجویان خود قرار میدهد،موجب پیشرفت و ارتقا مالی و هنری آنها شود،چرا که آرزوی مانی سافت جز این نیست.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید