1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مبحث اشباء رنگ ها و نقره ای ها در رنگ یکی از مهمترین مباحث تنظیم رنگ در ویدیو و افترافکت است که ...

 آموزش فارسی تنظیم رنگ و نور در افکترافکت به فارسی با مبحث نقره ای و غلظت

اشتباه بزرگی که خیلی از ادیتورها و تدوینگران ویدیو در افترافکت ان را بارها و بارها تکرار میکنند،استفاده ناصحیح از اشباء رنگ و و ترکیب میزان نقره ای در ویدیو میباشد.

افترافکت یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای تنظیم رنگ و نور در ویدیو و ادیت ویدیو میباشد که اگر آنرا خوب بشناسیم و مانند خیلی ها فقط از افکت های آن استفاده نکنیم،مطمئنا ما را از استفاده هر نرم افزار دیگری برای تنظیم رنگ بی نیاز میکند اگر آنرا خوب بشناسیم.

مدت زمان این اموزش که برای تنظیم رنگ در افترافکت ارائه شده،تنها هفت دقیقه است،اما تدریس محمد ملکی مدرس افترافکت در ایران،هر دقیقه اش دارای نکاتی است که اغلب تصور میکنند که آنها را درست انجام میدهند اما غافل از اینکه وقتی با اموزشهای مانی سافت اشنا میشوند چرا بحث ها متفاوت و کاربردی تر میشوند.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نظراتتون رو ارسال کنید  

نویسنده : رسول داداشی 1395-11-19 15:31
سلام
من از افترافکت چیزی نمیدونم ولی با این حال بازم میتونم برای تصحیح رنگ فقط از آموزش کالورگریدینگ استفاده کنم؟
و آیا آموزش کالورگریدینگ هم همراه با دوره آموزشی افترافکت ارائه شده است یا خیر؟
نویسنده : مانی سافت 1395-11-19 16:40
سلام
درک بسیار کاملی از این موضوع پیدا خواهید نمود.تنها نیازمندی شما به افترافکتس در این دوره مجزا یعنی تنظیم رنگ و نور در افترافکت،این است که اگر با علم ماسک و لایه های افترافکتس مسلط باشید تصحیح رنگ بسیار حرفه ای تر خواهید بود.
این دوره هم بصورت مجزا و هم بصورت همراه با دوره افترافکتس ارائه میشود که پیشنهاد میکنیم برای مطلبق شدن در این موضوع،به همراه دوره اموزش افترافکتس تهیه کنید.

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید