1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مبحث اشباء رنگ ها و نقره ای ها در رنگ یکی از مهمترین مباحث تنظیم رنگ در ویدیو و افترافکت است که ...

 آموزش فارسی تنظیم رنگ و نور در افکترافکت به فارسی با مبحث نقره ای و غلظت

اشتباه بزرگی که خیلی از ادیتورها و تدوینگران ویدیو در افترافکت ان را بارها و بارها تکرار میکنند،استفاده ناصحیح از اشباء رنگ و و ترکیب میزان نقره ای در ویدیو میباشد.

افترافکت یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای تنظیم رنگ و نور در ویدیو و ادیت ویدیو میباشد که اگر آنرا خوب بشناسیم و مانند خیلی ها فقط از افکت های آن استفاده نکنیم،مطمئنا ما را از استفاده هر نرم افزار دیگری برای تنظیم رنگ بی نیاز میکند اگر آنرا خوب بشناسیم.

مدت زمان این اموزش که برای تنظیم رنگ در افترافکت ارائه شده،تنها هفت دقیقه است،اما تدریس محمد ملکی مدرس افترافکت در ایران،هر دقیقه اش دارای نکاتی است که اغلب تصور میکنند که آنها را درست انجام میدهند اما غافل از اینکه وقتی با اموزشهای مانی سافت اشنا میشوند چرا بحث ها متفاوت و کاربردی تر میشوند.

Facebook Google Google
اخبارهای عکاسی ادیت طراحی آلبوم و تدوین فیلم مانی سافت در تلگرام

سوال دارید ؟ نظر دارید ؟ اول وارد اکانت شده و بنویسید

نظراتتون رو ارسال کنید   

# رسول داداشی
سلام
من از افترافکت چیزی نمیدونم ولی با این حال بازم میتونم برای تصحیح رنگ فقط از آموزش کالورگریدینگ استفاده کنم؟
و آیا آموزش کالورگریدینگ هم همراه با دوره آموزشی افترافکت ارائه شده است یا خیر؟
# مانی سافت
سلام
درک بسیار کاملی از این موضوع پیدا خواهید نمود.تنها نیازمندی شما به افترافکتس در این دوره مجزا یعنی تنظیم رنگ و نور در افترافکت،این است که اگر با علم ماسک و لایه های افترافکتس مسلط باشید تصحیح رنگ بسیار حرفه ای تر خواهید بود.
این دوره هم بصورت مجزا و هم بصورت همراه با دوره افترافکتس ارائه میشود که پیشنهاد میکنیم برای مطلبق شدن در این موضوع،به همراه دوره اموزش افترافکتس تهیه کنید.