1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چقدر لذت بخش است بدانیم در افترافکت چرا باید نور در رنگ ها را مدیریت و تنظیم نمائیم...

اموزش فارسی تنظیم رنگ در افترافکت با مبحث تاثیر نور در رنگ ها

هیچ چیز بهتر از آن نیست که با علم و آگاهی تنظیم رنگ در افترافکت را انجام دهیم.

بدانیم که چرا و چگونه رنگ ها را مدیریت کنیم؟

از افکت های اماده فاصله بگیریم.

مثل خیلی ها که فقط به فکر آن هستند با فریب دادن مشتری ها و مخصوصا خودشان با نصب ردجاینت یا انیمیشن ها اقدام به مثلا تصحیح رنگ میکنند!ما از انها نباشیم وقتی مدرسی مانند محمد ملکی تمام سعیش این است که هنرجوی خود را به سطح اعلی در تنظیم رنگ در افترافکت یا تصحیح رنگ در افترافکت یا کالورکارکشن برساند...

در این اموزش تنظیم رنگ در افترافکت،به درک خیلی خوبی خواهید رسید که واقعا نور در رنگ ها آنچنان موثر است که باید توجه خاصی به آن نمود.

اگر میخواهید در علم تنظیم رنگ و تصحیح رنگ و نور واقعا مسلط شوید،بدانید که میتوانید به نتیجه برسید،اگر ما را از خود دانسته و باور کنید که میشود در زمانی کم بدون هر گونه افکت اماده یا.... با یادگیری بسیار درست در راه اصلی قرار گرفته و موفق شوید.

پیگیر اموزشهای ما باشید.

اموزش تنظیم رنگ در افترافکت را میتوانید جداگانه نیز تهیه کنید و نیز بدانید این دوره آموزشی،بهمراه دوره تجاری آموزش افترافکت مانی سافت نیز ارائه میشود.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید