1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جالب است بدانید که در فتوشاپ میتوانید عکسهای را Raw و JPEG را بصورت همزمان تغییر اندازه و تنظیم کیفیت کنید!

تغییر اندازه دسته جمعی عکس در فتوشاپ به فارسی

شاید در باورتان نگنجد که میتوانید بدون اینکه عکسها را در فتوشاپ باز نمائید،چند صد عکس با فرمت Raw یا هر فرمت دیگر را بصورت همزمان تغییر اندازه دهید!

این آرزوی بسیاری از عکاس هایی است که قصد دارند بعد از عکاسی،عکسهای سنگین را Raw ، را با اندازه کوچکتر و با حفظ کیفیت به مخاطبین و دوستان و مشتریان خود تحویل دهند و از همه مهمتر اینکه انجام عملیات را در نرم افزار حرفه ای و دوست داشتنیه فتوشاپ بسپارند و گرفتار نصب سایر برنامه را نشوند.

اینبار محمد ملکی به درخواست بسیاری از علاقمندان و دنبال کنندگان آموزشهای عکاسی و ادیت مانی سافت،تصمیم به ارائه آموزش برای اینکار گرفت و طی 20 دقیقه آموزش کاملا فارسی و بسیار روان،تمام اصول اجرای اینکار را آموزش داد.

دیگر نرم افزارهایی مانند Acdsee و ... را نیاز نخواهید داشت.

فتوشاپ را باید کاملا اصولی یاد گرفت و استاد این توانایی را داشته باشد که تجربیات خود را به صورت خالص به هنرجوی خود آموزش دهد.

عکسی را که در بالا می بینید،آموزش گرفتن این سری عکسها در دوره جامع آتلیه و عکاسی ارائه شده که میتوانید بعد از عکاسی ، اصول تصحیح رنگ و اجرای زیباسازی را اجرا کنید.

برای دانلود این اموزش 20 دقیقه ای اینجا کلیک کنید

برای مشاهده دوره های تفکیک شده عکاسی و ادیت اینجا کلیک کنید

برای مشاهده پیشنهاد ما ( دوره جامع مدیریت آتلیه ) اینجا کلیک کنید

 

Facebook Google Google
اخبارهای عکاسی ادیت طراحی آلبوم و تدوین فیلم مانی سافت در تلگرام

سوال دارید ؟ نظر دارید ؟ اول وارد اکانت شده و بنویسید

نظراتتون رو ارسال کنید   

# رضایی
با سلام
این آموزش مثل تمام آموزشهای مانی سافت و استاد دوره ها آقای ملکی بینظیر هست، درباره مانی سافت هر چیزی گفته شود باز کم هست اما یکی از خصوصیات بارز این گروه این هست که استاد دوره ها در هر لحظه که به ایشون برای راهنمایی و کمک نیاز داشته باشی بصورت آنلاین تمام وقت خودش رو در اختیارت میگذاره و خودشون پیگیر میشن تا مشکل برطرف شود. آشنا شدن و یادگرفتن از چنین تیمی باعث افتخار هست.
# مانی سافت
سلام
وظیفه خود میدانیم خیلی بیشتر از تعهدات،به هنرجوها آموزشهایی ناب را ارائه کنیم و شاهد پیشرفت و موفقیت آنها باشیم.
از هنرجوهایی که صادقانه نظرات خود را درج میکنند سپاسگزاریم.