1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

با آپگرید نمودن برنامه اصلی دوربین های عکاسی دی اس ال آر کارکرد آنرا بهبود بخشید.

24 دقیقه آموزش فارسی آپدیت برنامه و فرم ویر دوربین عکاسی DSLR

تولیدکنندگان دوربین های عکاسی دی اس ال آر مانند کانن و نیکون،بعد از آنکه یک مدل دوربین را در بازار ارائه نمودند،مدتی پس از استفاده توسط مصرف کنندگان مانند عکاس ها،مشکلاتی در دوربین ها مشاهده میشود.

تولیدکننده دوربین عکاسی این مشکلات را از سمت عکاس ها و مصرف کنندگان دریافت نموده و با بررسی آنها ، یک نسخه نرم افزار بنام فرم ویر Firmware که برای هر دوربین و هر مدل کاملا جداگانه میباشد تولید میکند و در اختیار مصرف کننده یا عکاس قرار میدهد.با نصب برنامه اصلی بر روی خود دوربین،برخی مشکلات قبلی که ممکن است شما از آنها خبر نداشته باشید و یا شاید مدت ها در ذهن داشته اید که ای کاش این مشکل فنی برطرف میشد،توسط این آپدیت فرم ویر ممکن است برطرف گردد و شما دارای هزینه ای از سوی شرکت تولیدکننده دوربین نخواهید شد.

حال چگونه این آپدیت و بروزرسانی انجام شود؟

با این آموزش که مدت زمان آن 24 دقیقه است،اصول ارتقا و آپدیت نسخه اصلی برنامه دروبین های کانن را فرا خواهید گرفت و با اندکی دقت میتوانید دوربین های نیکون را نیز اپدیت نمائید چرا که روش یکی میباشد.

همیشه نسخه برنامه های دوربین خود را آپدیت کنید تا برخی مشکلات کارخانه ای و فنی برطرف شده و کارکرد دوربین بهتر شود.

این آموزش کاملا از صفر شروع شده ، فریم ویر را بررسی نموده،نسخه اصلی را برای هر مدلی دریافت نموده،آنرا نصب و خواهید نمود.

برای خرید اموزش اینجا کلیک کنید

همیشه آپدیت باشید.

سوالی داشتید در پایین بپرسید.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید