1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

افکت هایی که در تدوین فیلم برای انتقال کلیپ ها استفاده می گردد

ترانسیشن Transition یکی از زیباترین و کاربردی ترین جلوه های ویدئویی است که از آن در نرم افزارهای میکس فیلم استفاده می شود.

این افکت برای ایجاد جلوه در زمانی استفاده می شود که مثلا می خواهیم از یک صحنه به صحنه دیگر تصویری را نشان دهیم به این صورت که ترانسیشن در میان صحنه قبل و صحنه بعد قرار میگیرد.

ترانسیشن ها در میان ویدئوها و عکس ها و همچنین در میان صدا ها قرار میگیرند.در نرم افزارهای میکس فیلم ترانیشن های متفاوتی وجود دارد و نکته مهمی که در خصوص میکس فیلم با نرم افزار پریمیر پرو وجود دارد اینکه مانی سافت بیش از یک میلیون ترانسیشن جذاب برای تمامی مصارف میکس های کودکانه و مراسمات عروسی و میکس های اداری آماده نموده است که با نصب این امکانات بر روی پریمیر پرو به پروژه های خود زیبایی های هر چه تمام تری می بخشید.

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید