1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

همه چیز در مورد روشهای فیلمبرداری SP و LP

در دوربین های تصویربرداری یا فیلمبرداری که از کاست یا اصطلاحا فیلم برای ذخیره سازی استفاده می نمایند دو تنظیم وجود دارد.

SP که مخفف Standard Play هست که با انتخاب این گزینه مدت زمان 60 دقیقه بر روی کاست ضبط خواهد شد.

LP که مخفف Long Play میباشد که با انتخاب این گزینه بر روی فیلم مدت زمان 90 دقیقه یعنی فشرده تر ضبط خواهد شد.

HQ که در برخی دوربین ها موجود است برای ضبط با بالاترین کیفیت بکار میرود و مدت زمان ضبط حدود 40 دقیقه خواهد شد.

در حالت LP دوربین سعی می نمایند فشرده سازی ویدیویی انجام دهد که با این فشرده سازی تقریبا کیفیت را از دست خواهید داد،البته خیلی نه ، اما به مراتب نسبت به SP دارای افت کیفیت هستید و زمانی متوجه میشوید که فیلم را توسط برنامه بر روی سیستم کپچر با منتقل نموده اید پس در دوربین هایی که از فیلم استفاده می نمایند حتما بر روی HQ و اگر نیاز به زمان بیشتری داشتید بر روی SP تنظیم را انجام دهید و در شرایطی که کیفیت مد نظر نیست از LP استفاده کنید.

در حال حاضر نیست در دوربین هایی که دیگر فیلم یا کاست استفاده نمی کنند نیز همین تنظیمات وجود دارد که در این دوربین ها اغلب برای تغییر اندازه یا سایز و همچنین برای تغییر میزان فریم بر ثانیه کاربرد دارند.

پبشنهاد میکنیم همیشه بهترین کیفیت را در دوربین تنظیم نمائید تا در زمان ویرایش و خروجی دارای کمترین افت یا کاهش کیفیت باشید.

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید