1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ارتباط آنلاین میان نرم افزارهای پریمیرپرو و افترافکت موجب افزایش سرعت و بالابردن کیفیت کارها میشود

یکی از سوالاتی که اغلب تولیدکنندگان جلوه های ویژه در افترافکت دارند این است که ای کاش میشد بدون اینکه در افترافکت خروجی بگیرم،پروژه افترافکت را در پریمیرپرو فعال مینمودم و ادامه کار میدادم!!!

محمد ملکی مدرس حرفه ای آموزش افترافکت و پریمیرپرو در ایران،این مژده را به شما میدهد که میتوانید اما چگونه ؟

یکی از مزیت های محصولات ادوبی مانند پریمیرپرو و افترافکت،این است که میتوانیم بدون خروجی گرفتن و اتلاف وقت،پروژه های افترافکت را درون پریمیرپرو باز با اجرا کنیم و عملیات رندر و ادامه روند تولید ویدیو را در پریمیرپرو طی کنیم و تنها دلیل این اتفاق این است که چون موتورهای پردازشی افترافکت و پریمیرپرو بدون اینکه نیاز به باز بدون نرم افزار داشته باشند میتوانند با یکدیگر عملیات تولید را انجام دهند.

حال برای اینکه بتوانید پروژه های افترافکت را در پریمیرپرو باز با اجرا کنید :

وارد پریمیرپرو شوید ، از منوی فایل ، گزینه ایمپورت را انتخاب نموده و در پنجره باز شده،پروژه افترافکت خود را انتخاب و کلید Open را انتخاب کنید.

نکته ای که مد نظر داشته باشید اینکه پروژه افترافکت و پریمیرپرو باید هم نسخه باشند یعنی اگر پروژه افترافکت نسخه cs6 است نمیتوانید با پریمیرپرو نسخه cs5 یعنی پایینتر انرا اجرا کنید.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید