1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آیا گرم شدن لپ تاپ در زمان گرفتن رندر فیلم و گرفتن خروجی در افترافکتس و پریمیرپرو طبیعی است ؟

باید بدانید بیشترین فشار به سیستم در زمانی وارد میشود که نرم افزاری مانند افترافکتس و پریمیرپرو مشغول تولید ویدیو نهایی یا رندر میشوند.

در زمان گرفتن خروجی و رندر در نرم افزار تدوین فیلم ، بیشتر فشار به سی پی یو وارد میشود که همین امر موجب گرم شدن پردازنده و در نتیجه بیشتر شدن سرعت خنک کننده یا فن و در نتیجه چرخش بیشتر هوای گرم در دستگاه و در نهایت باد گرمی که شما خارج شدنش را از دستگاه احساس میکنید.

این گرما طبیعی است اما بهتر است بررسی کنید که فن لپ تاپ یا سیستم شما درست کار میکند.اگر در زمان کار یا رندر گرفتن در تدوین فیلم صدا فن را میشنوید 99 درصد فن یا خنک کننده شما سالم است.

چند توصیه :

  1. محلی که در حال تدوین یا میکس فیلم هستید بسیار خنک باشد از لحاظ تهویه.
  2. اگر لپ تاپ استفاده میکنید زیر آن یک خنک کننده بزرگ قرار دهید که کمک خوبی میکند.
  3. اگر از پی سی استفاده میکنید از سری فن های کولر که توسط مایع خنک کنندگی را انجام میدهند تهیه کنید و از سری که توسط چرخش هوا اینکار را انجام میدهند،دیگر استفاده نکنید.
  4. هر دو ساعت یکبار دستگاه که دمای زیادی تولید میکند را به مدت ده تا بیست دقیقه خاموش کنید تا خنک شود ، چرا که اغلب لپ تاپ ها برای گرفتن رندر و تولید ویدیوی سنگین ساخته نشده اند.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید