1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چه مدت زمان فیلم بر روی یک فلش 8 گیگابایت جا خواهد شد؟

یکی از مهمترین سوالات در خصوص تدوین فیلم و تولید فیلم این است که بر روی یک فلش 8 گیگابایت یا 16 گیگابایت چند ساعت فیلم قرار میگیرد؟

با توجه به اینکه مبحث ما در خصوص افترافکتس و پریمیرپرو و فاینال کات میباشد،باید دقت کنید که یک ساعت فیلم میتواند چیزی حدود 20 گیگابایت حجم داشته باشد که مجبور خواهید شد بر روی یک فلش 32 گیگابایت به مشتری تحویل دهید که احتمالا به صرفه نیست.

مدرس محصولات ادوبی در ایران ( محمد ملکی ) به هنرجوهای دوره تدوین خود آموزشی بسیار حرفه ای و کاربردی را ارائه نمود.هنرجوها میتوانند 4 ساعت فیلم را بدون افکت کیفیتی که مشتری را ناراضی کند ، بر روی یک فلش 8 گیگابایت ذخیره کنند و کلا پروژه را با کیفیت بسیار عالی بر روی این فلش به مشتری تحویل دهند و با تغییر تنظیمات میتوانید این حجم را باز هم کاهش دهید.

اما سایرین که با اصول آشنا نیستند چکار میکنند؟ آنها به سراغ نرم افزارهای مختلفی برای تبدیل فیلم خود میروند و بارها آزمون و خطا را تکرار کرده تا شاید نتیجه مطلوب را به دست بیاورند که بسیاری اوقات موفق نخواهند شد.

وقتی با اصول تدوین آشنا شوید،تازه متوجه خواهید شد که چقدر در این علم عقب هستید.

یادگیری اصولی و تجاری ، شعار مانی سافت است.

پیشنهاد میکنیم دوره تدوین ما را در گزینه پکیج های آموزشی در بالای سایت مراجعه کنید.

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید