1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تار و صاف بودن جزئیات درون برخی سکانس و راش ها

یکی از سوالاتی که بسیار به تکرار از ما پرسیده شد و باعث ایجاد این توضیحر گردید این بوده که منظور از تکنیک فوکوس در میکس فیلم چیست ؟

خوب یک مثال می زنیم تا براحتی به این تکنیک بسیار با ارزش پی ببرید !

همانطور که در مقابل مانیتور خود نشسته اید یکی از انگشتان خود را بالا بیاورید و یکی از چشمان خود را نیز ببندید ، انگشت مورد نظر را حدودا 15 سانتی متر از چشم خود نگه داشته و با آن خیره شوید ، خواهید دید که مانیتور شما که در پشت انگشت شما قرار دارد تار دیده می شود حالا در همین حالا بدون اینکه انگشت خود را تکان دهید به مانیتور پشت انگشت خیره شوید ، حالا خواهید دید که انگشت شما تار دیده می شود.

به این عمل حرفه ای فوکوس گفته می شود که در میکس و مخصوصا در فیلمبرداری کاربرد بسیار فراوانی دارد و گاها تصاویر جذابی را ایجاد می نمایند.

البته اگر در دوربین شما این قابلیت وجود ندارد اصلا چای نگرانی نیست چرا که در دوره حرفه ای مانی سافت این تکنیک بدون نیاز به دوربین آموزش داده می شود.

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید