1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از رایج ترین اشتباهات در میکس و مونتاژ فیلم انتخاب اشتباه نوع پروژه و عدم تطابق ان با نوع فیلم های ضبط شده می باشد.

تصویر کنید پروژه ای را در مراسم با فرمت  Wide ضبط نموده اید حال وارد برنامه شده و فیلم ها را نیز وارد نموده و میکس را انجام داده و چند روز بعد میخواهید پروژه را ادامه دهید ، ناگهان متوجه میشوید فیلمها در پروژه دیده نمیشوند و به رنگ قرمز یا زرد با حروف ناخوانا تبدیل شده است !

در خصوص همخوانی نوع پروژه و فیلم ها بارها توصیه نموده ایم و اینبار نیز تکرار می نمائیم که اگر فیلم های خود را به حالت Wide ضبط نموده اید باید توجه کنید که در دوربین ها قابلیت ضبط Pal Wide Screen وجود ندارد و به صورت پیشفرض فیلم به حالت NTSC Wide Screen ضبط می شود ، از اینرو در زمان انتخاب نوع پروژه در برنامه نیز می بایست یکی از گزینه های NTSC Wide Screen را انتخاب نمائید تا در حین انجام کار به مشکل کیفیت و یا عدم اندازه نامناسب فیلم بر نخورید.

البته در صورت اشتباه در انتخاب نوع پروژه نیز می توانید با راست کلیک کردن بر روی فیلم در تایم لاین و زدن گزینه Scale To Fream Size فیلم را تنظیم کنید اما باید بدانید که این کار اصولی نیست.

در صورتی که قصد یادگیری تدوین به صورت کاملا حرفه ای را جهت تدوین انواع فیملهای کوتاه و بلند ، موزیک ویدئو ، مراسمات .... را دارید می توانید در دوره حرفه ای و خصوصی ما شرکت نمائید. توضیحات این دوره

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید