1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

مشاوره اموزش ادیت عکس یا ویرایش عکس

ویرایش عکس یا ادیت عکس کاملا بستگی به نوع عکاس ها و یا نوع عکاسی شما دارد،یعنی دوره های آموزشی مانی سافت بر این اساس تولید شده اند.

قبل از انتخاب دوره های آموزشی مانی سافت،ابتدا مشخص نمائید در چه نوع هنر عکسی میخواهید فعالیت نمائید.

حال باید بدانید که قبل از انتخاب هر محصول آموزشی در خصوص عکاسی و ادیت عکس یا ویرایش عکس،میبایست یکی از دستیارهای هر عکاس را یاد بگیرید و آن،نرم افزار ادوبی بریج است

نوبت به آن میرسد که ویرایش عکس یا ادیت عکس را معنی کنیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید:

تعریف اول ویرایشگر تصاویر:

فرض میکنیم من از موضوعاتی مانند:طبیعیت،کودکان،مناظر و یا یک عکاس از نوع مسافر هستم،در این حالت این نوع عکس ها اغلب نیازمند تصحیح رنگ،تصحیح نور،تصحیح وضعیت کادربندی و .... هستند،در این شرایط دو آموزش منحصربفرد را به شما توصیه مینمائیم :

دوره تجاری ادوبی را Raw ( مشاهده قیمت و توضیحات )

دوره تجاری ادوبی لایت روم ( مشاهده قیمت و توضیحات )

با یادگیری این دو آموزش کاملا اصولی و حرفه ای،بی نیاز از ورود به فتوشاپ خواهید شد و اغلب نیازهایی مانند

 1. رفع مشکلات نور
 2. رفع مشکلات رنگ
 3. سایه ها
 4. سفیدی ها
 5. تاریکی ها
 6. بخش های خراب یا لکه تصاویر
 7. ایجاد کادربندی اصولی
 8. اعمال دستورات دسته جمعی
 9. افکت های گروهی
 10. دسته بندی حرفه ای
 11. تغییر نام گروهی و منظم
 12. پشتیبانی گیری منظم از تصاویر
 13. آرشیو نمودن تصاویر
 14. ریتوش یا ریتاچ اولیه و رفع مشکلات پوست و سطوح
 15. و ده ها امکان و تکنیک دیگر را انجام خواهید داد.

پس تا اینجا یک ویرایش عکس و ادیت تصویر بسیار حرفه ای مانند اروپایی ها و کشورهای خارجی که همیشه تصاویرشان زیبا میباشد را میتوانید اجرا نمائید و دقیقا همانند آنها زیبایی بی نظیر و عکسهایی بدون نقص را خواهید داشت.

 

تعریف دوم ویرایشگر تصاویر :

معنی دوم ویرایش عکس یا ادیت عکس به حالتی گفته میشود که قصد داریم عملیات طراحی را انجام دهیم،یعنی همانند کسانی که مدیر آتلیه و یا استودیو عکاسی هستند آلبوم و یا ژورنال و یا بوم یا شاسی هنری را تولید کنید که در آن تکنیک های مختلفی مانند :

 1. ادغام تصاویر
 2. افکت های متنوع
 3. ریتوش حرفه ای
 4. میک آپ صورت
 5. جداسازی سوژه و انتقال آن
 6. تغییر بکگراند
 7. مانی پولیشن
 8. کامپوزیشن یا ترکیب تصاویر
 9. انتخاب های سخت و پیچیده
 10. و کارهایی که مربوطه به این موارد باشد را انجام دهید

در این حالت میبایست شما به یک طرح خبره تبدیل شوید و دوره آموزشی طراحی ژورنال اختصاصی مانی سافت را کاملا اصولی و کاربردی فرا بگیرید تا بتوانید طرح ها و دیزاین ها را خلق کنید.

 

نتیجه

تا اینجا نتیجه میگیریم که ادیت عکس و ویرایش تصاویر از نظر افراد به چند تعریف تقسیم میشود که ما در این مشاوره دو حالت کلی را توضیح دادیم.

در تعریف اول،مانی سافت شما را به گونه ای اماده میکند که تحت هیچ شرایطی به سراغ فتوشاپ نروید و تمام نیازهای کاربردی خود را که نیازی به طراحی نمودن نداشته باشند را در ادوبی Raw  و ادوبی Lightroom به تکامل و اجرا کنید اما اگر نیاز به انتخاب های پیچیده یا طراحی داشته باشید و عکاسی عروس و داماد نیز باشید باید به سراغ تعریف دوم بروید.

 

در نهایت

در نهایت اگر تصور میکنید که نیازمند دو تعریف هستید یعنی هم عکاس هستید و هم طراح ژورنال و آتلیه دارید،بی شک میبایست چهار محصول بی نظیر مانی سافت که تماما تجارب حرفه ای و اصولی مدرس دوره ها ( محمد ملکی ) میباشند را تهیه کنید،یعنی

نرم افزار ادوبی بریج ( مشاهده قیمت و توضیحات )

ادوبی را ( مشاهده قیمت و توضیحات )

ادوبی لایت روم ( مشاهده قیمت و توضیحات )

طراحی ژورنال ( مشاهده قیمت و توضیحات )

 

پیشنهاد ویژه :

اگر قصد راه اندازی آتلیه را دارید٬بی شک میبایست بر اصول نورپردازی و گرفتن عکس،تنظیمات کاربردی دوربین کاملا مسلط شوید٬پس در این شرایط دوره جامع مدیریت آتلیه مانی سافت را تهیه کنید چرا که در این دوره علاوه بر چهار محصول بالاتر که گفته شد، اصول نورپردازی و گرفتن عکس،تنظیمات کاربردی دوربین را نیز شامل میشود و بدانید که تهیه دوره جامع برای شما از لحاظ پولی کاملا به صرفه تر میباشد.

بدانید که اگر یکی از دوره های مانی سافت را تهیه کنید،شیفته نوع آموزش و کیفیت آن شده و مشتاق به تهیه سایر آموزشها نیز خواهید شد در این حالت است که خریداری همزمان دوره ها به سود شما خواهد بود.

 

برای درج نظر دارید لطفا وارد اکانت شوید

نتیجه اعتماد به ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

اگر قصد کسب درآمد از طریق افترافکت را دارید ، از محصول بی نظیر ما دیدن نمائید

با یکبار مشاهده ، درک کاملی پیدا خواهید نمود

کلیک کنید