آیا هر لپ تاپی که بخریم ، برای میکس فیلم یا برای جلوه های ویژه یا برای عکاسی کافی است،مطمئنا خیر.برای هر نیاز شما مشخصاتی لازم است که میبایست مطابق نرم افزار و توانایی هایی که دارد،سخت افزار و مدل لپ تاپ تعیین شود.

انتخاب لپ تاپ برای میکس و مونتاژ و تدوین و عکاسی

خرید لپ تاپ برای تدوینگران فیلم و طراحان گرافیکی از قدیم تا کنون دارای نکاتی گنگ بوده و در آخر وقتی به نتیجه ای نمیرسند ، به ناچار یک مدل رو به پیشنهاد دوستان و فروشندگان انتخاب کرده و خرید میکنند.

مدرس محصولات ادوبی در ایران ( محمد ملکی ) تجربیات فنی خود را در خصوص کار با محصول شرکت اپل یعنی سری مک بوک را در مقابل سایر برندهایی که ویندوز بر روی آنها نصب میشود را به صورت یک مشاوره مناسب در مدت زمان 35 دقیقه ویدیویی ارائه نمود.

با مشاهده این مشاوره که هدف ما از ارائه آن فروش لپ تاپ نیست،به نکاتی که تاکنون در خرید برای میکس فیلم یا تدوین فیلم و طراحی آلبوم یا هنر عکاسی در نظر نداشته اید،آشنا شده و در خرید تصمیمات بهتری را خواهید گرفت.

مشخصات کلیدی و مهمی که باید در زمان خرید لپ تاپ برای میکس فیلم و طراحی در فتوشاپ مد نظر بگیرید به زبانی ساده و قابل درک آموزش داده شده است.

در انتها پس از مشاهده کامل،به نتیجه خواهید رسید که اپل بخرید یا ویندوز و حال اگر ویندوز میخرید باید چه مشخصاتی داشته باشد.

برای عکاسان و طراحان پیشنهادات فنی جداگانه ای داده میشود.

برای میکس فیلم و یا تدوین فیلم مشخصات فنی دیگری ارائه میگردد که با رعایت آنها خرید مناسبی خواهید داشت.