آموزش پریمیرپرو آموزش حرفه ای پریمیرپرو

مشاهده دموها و مشاوره ویدئویی این دوره کلیک کنید

همونطور که شما هم می دانید برای میکس فیلم عروسی و تدوین فیلم عروسی در کشور از سه نرم افزار پریمیرپرو و ادیوس و فاینال کات استفاده می شود.

نرم افزار ادیوس یک نرم افزار نیمه حرفه ای است که بیشتر برای کارهای عادی بوده و یکی از دلایل دیگر استفاده آن وجود کلیپ های بازاری و اتوماتیک و یا آماده آن می باشد

نرم افزار ادوبی پریمیرپرو که حرفه ای ترین نرم افزار تدوین فیلم و میکس فیلم است که دلایل متعددی برای این صحبت که واقعا حرفه ای ترین نرم افزار میکس فیلم می باشد وجود دارد

نرم افزار فاینال کات که نرم افزار حرفه ای دیگری است که ویژه کاربران مکینتاش یا سخت افزارهای اپل طراحی شده است

به شما کمک خواهیم نمود نرم افزار ادوبی پریمیرپرو را آنچنان حرفه ای بیاموزید که تا فکر تغییر نرم افزار به سرتان نزند ٬‌ البته این صحبت ما به دلیل توانایی نامحدود نرم افزار پریمیرپرو می باشد.

یکی دیگر از دلایلی که موجب می شود نرم افزار پریمیرپرو را توصیه می کنیم آن است که شرکت ادوبی تمامی نرم افزار تدوین فیلم خود را مانند After Effects , Premiere Pro, Audition, Photoshop, Speedgrade, Prelude را به یکدیگر متصل نموده است که این امر سبب می شود نیازی به خروجی گرفتن از برنامه ها و وارد نمودن به برنامه دیگر نشوید و بصورت آنلاین از نرم افزاری به نرم افزار دیگر رفته و تدوین فیلم خود را انجام دهید.

برخلاف صحبت بسیاری از افراد که مثلا پریمیرپرو سخت است ٬‌ سنگین است و... باید بگوییم که در کشور ما اغلب کسانی که به تدوین فیلم مشغول هستند متاسفانه تدوین و میکس فیلم را بصورت غیر اصولی یاد گرفته اند مثلا هر بخشی را از کسی فرا گرفته و همچنین گرفتار کسانی شده اند که همان اشخاص به اصطلاح مدرس ٬ خودشان در حال یادگیری بوده و فقط چند سی دی آموزشی را مشاهده نموده اند ٬ حال آنکه اگر پریمیرو و نرم افزارهای ادوبی را واقعا حرفه ای یاد بگیرید و با رمز و رازهای آنها آشنا شوید خواهید دانست که از هر نرم افزار دیگر شیرین تر و همچنین حرفه ای تر هستند.

در نهایت به گفته ها و سطوح آموزشی ما اعتماد کنید چرا که تمام مطالب واقعی و زحمات بسیاری برای آنها کشیده شده است.

اگر آموزش پریمیرپرو را حرفه ای یاد بگیرید شک نکنید کلیپ اسپرت ٬‌ کلیپ اختصاصی با هر موزیک را مانند حرفه ای ها براحتی انجام خواهید داد.