آموزش حرفه ای زیباسازی و میکآپ عروس و چهره در فتوشاپ ویژه طراحان ژورنال توسط مانی سافت

آموزش حرفه ای آرایش صورت و عروس در فتوشاپ توسط مانی سافت
یکی از مهمترین عواملی که موجب گرفتن یک نمره عالی از سوی مشتری و یا عروس و داماد میشود ، میکآپ یا آرایش چهره در فتوشاپ است.
زمانی که عروس و یا یک خانم به استودیوی شما برای گرفتن عکس می آید به هر دلیلی ممکن است یا آرایش نداشته باشد و یا از آرایش خود راضی نباشد و این زمانی است که از شما توقع اجرای یک آرایش یا میکآپ را داشته باشد.
تا قبل از این لحظه که ما این رازها را آموزش دهیم خیلی ها برای اجرای این تکنیکها در فتوشاپ راه های ساده و غیر اصولی را انجام میدهند که در نهایت یا خسته شده و یا از کار راضی نخواهند بود و یا با استفاده از نرم افزارهای آماده کار آرایش و میکآپ عروس را انجام داده که این کار اصلا اصولی نیست چرا که فتوشاپ قدرت مطلق آرایش نمودن عروس و صورت است.
در این آموزش که در مدت زمان 40 دقیقه بوده و توسط مدرس محصولات ادوبی در کشور محمد ملکی ارائه شده به زبان فارسی و روان به شما رازهای آرایش و میکآپ عروس توضیح داده میشود و شما را به درجه استادی در آرایش عروس و خانم ها میرساند.
لازم به ذکر است این آموزش ها ادامه دارد و همچنان به زمان آنها میافزاییم و هم اکنون هنرجویان دوره تجاری مدیریت آتلیه میتوانند این آموزش ها را دریافت نمایند.