این حق شما میباشد که موارد زیر را با دقت مطالعه کنید و مد نظر بگیرید

مانی سافت مانند سایر مجموعه ها و تیم های بزرگ دیگر،دارای سیاست های کاری خود میباشد و شما میبایست آنها را بپذیرید تا عضوی از مانی سافت شوید.

  1. به همراه پکیج های آموزشی،تمامی افکت ها،برنامه ها فایلهای عکس ، فیلم ، صدا و هر آنچه که لازم دارید وجود دارد و لازم به مراجعه به هیچ سایت یا جای دیگری ندارید.
  2. آموزشها قابلیت اجرا بر روی دو سیستم که میتواند دو گزینه از ویندوز،مک،اندروید،آی او اس میباشد،را دارا هستند.
  3. فایلهای برنامه ها و افکت ها بدون هیچگونه محدودیت در تاریخ به مدت نامحدود قابل استفاده و بر روی هر تعداد سیستم میتوانید نصب کنید.
  4. پس از پرداخت و فعال شدن آموزشها در اکانت شما،از تاریخ ذکر شده،فرصت به دانلود فایلها و آموزشها دارید،این مدت زمان در صفحه آموزشهای من در پروفایل قابل مشاهده است.
  5. پشتیبان گیری و نهایت دقت و نگهداری از فایلهایی که یا دانلود نموده اید و یا برای شما ارسال گردیده،وظیفه ای مشخص بر دوش شما میباشد،پس در نگهداری فایلهای آموزش نهایت دقت را داشته باشید.
  6. تاریخ انقضای پشتیبانی دارای اهمیت است،چون بعد از منقضی شدن،دسترسی شما به دانلود آموزش و فایلهای پکیج خریداری شده،پرسش سوالات و ارسال نمونه کار مسدود خواهد شد و نیازمند پرداخت هزینه جزئی بابت تمدید پشتیبانی خواهید بود.
  7. مد نظر داشته باشید که سیاست های کاری مانی سافت در هر زمان میتواند تغییر نماید.
  8. تاریخ پشتیبانی ذکر شده در زمان خرید،کاملا محفوظ میباشد و در طی مدت ذکر شده به شما خدمات پشتیبانی داده میشود،ممکن است بعد از اتمام مدت پشتیبانی شما،طبق سیاست ما مدت پشتیبانی کمتر گردد.
  9. در صورتی که نتوانید در طی مدت پشتیبانی،کد دوم فعالسازی آموزش خود را از ما بگیرید،جای نگرانی نیست،دریافت کد دوم هیچ محدودیت زمانی ندارد و هر زمان که تمایل داشته باشید میتوانید اقدام نمائید.
  10. در صورتی که سفارش خود را به صورت پستی و به همراه فلش انتخاب نمائید،به هیچ یک از آموزشها و فایلهای پکیج مربوطه دسترسی نخواهید داشت و باید از اطلاعات فلش خود در یک یا دو جای دیگر بک اپ یا پشتیبان داشته باشید.