این حق شما میباشد که موارد زیر را با دقت مطالعه کنید و مد نظر بگیرید

مانی سافت مانند سایر مجموعه ها و تیم های بزرگ دیگر،دارای سیاست های کاری خود میباشد و شما میبایست آنها را بپذیرید تا عضوی از مانی سافت شوید.

  1. به همراه پکیج های آموزشی،تمامی افکت ها،برنامه ها فایلهای عکس ، فیلم ، صدا و هر آنچه که لازم دارید وجود دارد و لازم به مراجعه به هیچ سایت یا جای دیگری ندارید.
  2. آموزشها قابلیت اجرا بر روی دو سیستم که میتواند دو گزینه از ویندوز،مک،اندروید،آی او اس میباشد،را دارا هستند.
  3. فایلهای برنامه ها و افکت ها بدون هیچگونه محدودیت در تاریخ به مدت نامحدود قابل استفاده و بر روی هر تعداد سیستم میتوانید نصب کنید.
  4. پس از پرداخت و فعال شدن آموزشها در اکانت شما،از تاریخ ذکر شده،فرصت به دانلود فایلها و آموزشها دارید،این مدت زمان در صفحه آموزشهای من در پروفایل قابل مشاهده است.
  5. تاریخ انقضای پشتیبانی دارای اهمیت است،چون بعد از منقضی شدن،دسترسی شما به دانلود آموزش خریداری شده،پرسش سوالات و ارسال نمونه کار مسدود خواهد شد و نیازمند پرداخت هزینه جزئی بابت تمدید پشتیبانی خواهید بود.
  6. برخی از پکیجهای آموزشی با توجه به حجم بالا بر روی فلش ارسال میشوند مثلا ( پریمیرپرو سری اول ، نورپردازی و عکاسی در آتلیه سری اول ، فتوشاپ و مکمل طراحی آلبوم سری اول ، افترافکت سری اول ) ، شما باید از فایلهای ارسالی دقت لازم را بعمل آورید،چنانچه فایلها خراب و یا توسط شما در سیستم حذف شوند،برای کپی مجدد متحمل هزینه خواهید شد و ضمنا باید فلش و یا هارددیسک ارسال نمائید.
  7. برخی پکیج ها فقط توسط دانلود قابل دسترس هستند که پس از پرداخت همان لحظه در پروفایل و سپس در آموزشهای من،میتوانید آنها را دانلود کنید و دقت نمائید که با اتمام تاریخ پشتیبانی دانلود های شما نیز متوقف خواهند شد.
  8. مد نظر داشته باشید که سیاست های کاری مانی سافت در هر زمان میتواند تغییر نماید.
  9. تاریخ پشتیبانی ذکر شده در زمان خرید،کاملا محفوظ میباشد و در طی مدت ذکر شده به شما خدمات پشتیبانی داده میشود،ممکن است بعد از اتمام مدت پشتیبانی شما،طبق سیاست ما مدت پشتیبانی کمتر گردد.