آموزش فارسی فاینال کات بصورت حرفه ای 

آموزش کاملا فارسی فاینال کات توسط مدرس در کشور

نرم افزار فاینال کات ٬ نرم افزار تدوین حرفه ای فیلم در سیستم عامل مک یا مکینتاش بوده که شرکت اپل آنرا برای کاربران حرفه ای خود طراحی و دائما در حال گسترش و تقویت آن نیز میباشد.
ما در آموزش حرفه ای فاینال کات پرو باز هم شاهکاری را مانند دوره های تجاری تدوین فیلم و عکاسی به شما ارائه می نماییم و همانطور که با روش آموزشی ما آشنا هستید در این دوره نیز تمامی رازهای نرم افزار فاینال کات به شما آموزش داده خواهد شد.
 
Avid AppAdrenaline آموزش حرفه ای اپل موشن با مانی سافت آموزش تخصیص رازهای فاینال کات در مانی سافت
Avid Composer Apple Motion Final Cut Pro
 
لازم به ذکر است که نرم افزار فاینال کات دو مکمل تدوین فیلم را نیز در کنار خود دارد یعنی نرم افزارهای اپل موشن و کامپوسر که به کمک آنها میتوانید کارهایی را که گاها در محصولات ادوبی انجام میشود را اجرا نمایید.
اغلب جلوه های ویژه ای که در محصولات ادوبی کارکرد دارند در نرم افزار فاینال کات نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
هر خوب دیگر اینکه شرکت ادوبی و اپل در حال اجرای هماهنگی هایی میان نرم افزار ادوبی پریمیرپرو و افترافکتس با فاینال کات هستند که این باز نشانه ای از ایجاد توانایی برای شما جهت استفاده همزمان از نرم افزارهای دو شرکت است.
حال اگر بخواهیم مقایسه ای متوسط از محصولات ادوبی (‌پریمیرپرو و افترافکتس) با فاینال کات داشته باشیم باید بگوییم که در حالت کلی فاینال کات چند قدمی از محصولات ادوبی عقب تر می باشد البته این صحبت بدون هیچ تعصبی است و قصد داریم به شما راهنمایی برسانیم اما باز هم فاینال کات جایگاه ویژه ای دارد و در حال حاضر نیز بسیاری از شرکت های سینمایی خارجی با آن کارهای تجاری را تولید مینمایند.
در ضمن توصیه میکنیم برای اینکه به نقطه مطلق تدوین برسید حتما همزمان با پریمیرپرو و افترفکتس فتوشاپ و فاینال کات مسلط بشوید چرا که این مربع بالاتر از خود ندارند پس توصیه ما را جدی بگیرید.
در حال آماده سازی دمو و قابلیت هایی هستیم که در دوره آموزشی فاینال کات به شما قرار است ارائه شود و همچنین تا چند روز آینده فرم پیش ثبت نام این دوره فعال میگردد.
عزیزانی که در دوره های ما شرکت نموده اند شامل تخفیف خواهند بود.
 
توصیه ای دیگر به شما داریم و آنکه سعی ننمایید در کلاسهایی که فقط قصد معرفی اجمالی چند منو و افکت را دارند شرکت کنید چرا که فاینال کات پرو هم در خود بسیاری تکنیک و رمز و راز دارد که ما تمام آنها را به شما آموزش خواهیم داد و شامل پشتیبانی نیز خواهید بود.
 
در این دوره آموزشی تجاری ارتباط میان محصولات ادوبی و فاینال کات در مک نیز ارائه می گردد.
 
ادامه دارد...
 
آموزش حرفه ای فاینال کات در مک