یکی از بخش های حساس و مهم در آموزش فارسی فاینال کات به فارسی توسط مانی سافت،پروجکت و مدیریت نمودن صحیح آن میباشد که تدوینگر در فاینال کات باید با اصول آن آشنا باشد.

آموزش فارسی و حرفه ای فاینال کات مبحث پروجکت

توجه نموده اید که چرا اغلب افراد از فاینال کات فرار میکنند و به سمت سایر نرم افزارها مانند پریمیرپرو و ... میروند؟

تنها دلیلی که این فرار از فاینال کات دارد،عدم درک صحیح و شناخت خیلی خوب فاینال کات میباشد.

همانطور که میدانید برای یادگیری فاینال کات پرو منابع متعددی وجود دارد اما به جرات میتوانیم بگوییم که هیچ تیمی مانند مانی سافت و تدریس محمد ملکی ،همه چیز را نمیگویند.

منظور از همه چیز چیست؟ آیا در مورد منوها صحبت میکنیم ؟ خیر ، همه چیز یعنی کوهی از تجربه که مدرس مانی سافت طی سالهای گذشته از طریق اجرای پروژه های متعدد در تدوین فیلم با فاینال کات بدست آورده و مهم اینجاست که تمایل دارد این تجربیات را با شما و هنرجوهایش تقسیم و بیاموزد.

اینک پس از گذشت سالها کار نمودن با فاینال کات،تصمیم گرفتیم که این تجربیات کاربردی را برای اولین بار به فارسی و سبک آموزشی متفاوت،در اختیار فارسی زبانان دنیا قرار دهیم.

فاینال کات پرو دارای توانایی های منحصربفردی است که اگر آنها را درست یاد بگیریم بی شک در دنیای شیرین و لذت بخش تدوین با آن غرق خواهید شد و هیچگاه نمیخواهیم که از آن بیرون آییم.

پروجکت یکی از بخش های مهم فاینال کات پرو میباشد که کاربر باید با یادگیری درست آن،تمام پروژه خود را در آن چیده و کار نهایی را به مشتری تحویل دهد.

اگر از تدوینگران نرم افزارهای دیگر هستید،باید بگوییم که دنیای تکنیک ها و روش تدوین در فاینال کات بسیار متفاوت است و زمان کوتاهی لازم است که به آن عادت کنید،اما به محض اینکه به اصول فاینال کات عادت کردید،دیگر آنرا رها نخواهید نمود و به ضعف سایر نرم افزارهای دیگر پی خواهید برد.

 

دموهای پیش از خرید این پکیج آموزشی

 

در هر کجای دنیای که هستید،میتوانید از صفر شروع کنید،میتوانید علم خود را ارتقا دهید

تمام آموزشهای ویدیویی را که قبلا دیده اید فراموش کنید