خوشحالیم که به جمع ما پیوسته اید.

نکات زیر را تا انتها با دقت مطالعه نمائید.

 1. پیش از شروع به کار پیشنهاد مینمائیم ویندوز خود را به ویندوز 10 و نسخه 64 بیتی تغییر دهید ( اگر ویندوز شما هفت یا 8 میباشد هم مشکلی نیست اما باید حتما از نوع 64 بیتی باشد).ویندوز 10 بسیار عالی را دراینجا ارائه نمودیم که توصیه مینماییم آنرا خریداری و حتما نصب نمائید چرا که توسط هزاران هنرجوها نصب و در حین کار میباشد.ضمنا در زمان نصب نسخه 64 بیتی را انتخاب کنید.
 2. مد نظر داشته باشید مدت زمان پشتیبانی شما از لحظه خرید،یکسال میباشد،پس در این مدت سوال بپرسید ، نمونه کار بفرستید و از راهنمایی ها استفاده نمائید چرا که بعد از آن ، اکانت شما منقضی میگردد که البته این منقضی شدن ارتباطی به کد آموزشها ندارد و فقط پاسخگویی به شما غیر فعال میشود که ممکن است امکان تمدید پشتیبانی وجود داشته باشد.
 3. برای دانلود دوره های آموزشی خود٬در اکانت٬به گزینه آموزشهای تکمیلی وارد و بخش های مربوطه را دانلود و به توضیحات احتمالی مقابل آنها توجه فرمایید.
 4. در طی یکسال ممکن است آموزشهایی ویژه هنرجوهای هر دوره آموزشی بصورت مجزا ارائه شود،در تلگرام و اخبار سایت،در انتهای خبر نحوه دریافت توضیح داده میشود.
 5. اغلب،اموزشهای تکمیلی شما،در اکانت شما در گزینه آموزشهای تکمیلی قرار دارند.
 6. پس از پایان یافتن دوره پشتیبانی،اگر قابلیت تمدید فعال باشد،میتوانید نسبه به پرداخت هزینه تمدید در گزینه وضعیت دوره ها،برای یکسال مجدد از پشتیبانی استفاده کنید.
 7. کد فعالسازی برای مشاهده آموزشها فقط برای دو سیستم داده میشود اما نرم افزارها محدودیتی ندارند.
 8. کد فعالسازی بعد از یکسال منقضی نمیشود.
 9. کد فعالسازی با تعویض ویندوز تغییر نمیکند.
 10. پس از نصب ویندوز حتما یکی از بهترین آنتی ویروس های دنیا ، پیشنهاد ما دکتروب یا K7 را تهیه نمائید برای اینکار میتوانید اینجا کلیک و به صورت آنلاین و همان لحظه در فروشگاه آنرا تهیه نمائید،استفاده از این آنتی ویروس چند دلیل دارد
  1-باید فایروال آنتی ویروس را به گونه ای تنظیم کنید تا مانع از کار افتادن افکت ها و برنامه ها شوید
  2-از سمت ما دارای پشتیبانی میباشد
  3-قدرت شناسایی آلودگیهایش بالا است،ویروسهای خطرناکی تولید شده است که تمام فایلها٬عکسها٬فیلمهای شما را قفل نموده و باید با آنها خداحافظی کنید.
  اجباری در تهیه آنتی ویروس نیست و فقط سعی داریم شما را از اتفاقات تلخی که ممکن است رخ دهد آگاه نماییم.
 11. اگر دوره های آموزشی را دانلود و یا از روی فلش و یا هارددیسک به شما تحویل داده اند،ابتدا تمام فایلها را بر روی سیستم خود کپی نمایید بجز درایو C و دسکتاپ کپی کنید چرا که با تعویض ویندوز حذف خواهند شد،پس در درایو دیگری کپی نمائید،و اگر دستگاه شما فقط یک درایو دارد اینجا کلیک کنید و آموزش ایجاد درایو جدید از هارددیسک را مشاهده و براحتی هر تعداد درایو که میخواهید ایجاد کنید.
 12. بدانید که برای اجرای آموزشها و برنامه ها نیازی به فلش و یا اینترنت نخواهد بود.
 13. فایلهای شما فشرده هستند و باید بعد از کپی نمودن در سیستم،از حالت فشرده خارج شوند،اینجا نموده و آموزش کامل را مشاهده کنید.
 14. حال هارددیسک یا فلش اگر به سیستم متصل است را حتما جدا کنید چرا که دیگر نیازی به آن نخواهد بود،میتوانید فلش یا هارد را فرمت و از آن استفاده شخص نمائید.
 15. از آنجایی که مانی سافت مشتری مداری را در سرلوحه کار خود قرار میدهد،برای دریافت کد پخش آموزشها میبایست از همین اکانت خود اقدام کنید پس ، برای آشنایی با نحوه کار پشتیبانی این فیلم را مشاهده نمائید
 16. با توجه به اینکه دوره های آموزشی متفاوت هستند،ممکن است یک دوره باندل ( تشکیل شده از چند دوره آموزشی متفاوت ) ،بطور مثال دوره مدیریت آتلیه از چند دوره جداگانه تشکیل شده است،پس میبایست برای هر بخش کد جداگانه درخواست نمائید مثلا نورپردازی ، ادوبی بریج و ... و یا دوره ای مانند تدوین سطح اول با پریمیرپرو ، فقط یک دوره است و یک کد فعالسازی نیاز دارد ، حال برای دریافت کد فعالسازی وارد فایلهای موجود شده و یکی از فایلهای آموزشی را اجرا تا تصویر زیر ظاهر گردد :
 17. machin id

 18. کد مقابل گزینه Machin ID را کپی نمائید به یاد داشته باشید این کد با تعویض ویندوز٬تغییر نخواهد نمود.

 19. از قسمت پنل خود ، گزینه ارسال درخواست را کلیک کنید٬در صفحه باز شده دپارتمان را درخواست کد فعالسازی انتخاب کنید٬سپس دوره آموزش مورد نظر را انتخاب کنید٬در کادر موضوع بنویسید کد اول فعالسازی مثلا طراحی آلبوم و در کادر بزرگ پیام٬ کد Machin ID را که در مرحله قبل کپی نموده اید را قرار دهید و کلید ارسال را کلیک نموده و صبور باشید تا پشتیبانی کد فعالسازی شما ارسال نماید.ارسال پاسخ ممکن است چند ساعتی به طول بی انجامد٬پس صبور باشید.

 20. زمانی که پشتیبانی کد پخش آموزش را برای شما ارسال نماید،همزمان در ایمیل شما ارسال میشود و هم در گزینه پیگیری درخواست همین اکانت،کد پاسخ را در تصویر بالا مقابل Playback Password کپی کنید و گزینه Remember را فعال کنید تا در اجرای دوباره این فایل از شما درخواست نشود.

 21. برای اینکه کد فعالسازی را در سیستم ذخیره نموده و دائما در دسترس شما باشد اینجا کلیک کنید
 22. تحت هیچ شرایطی نرم افزار ویندوز میدیا پلیر را در ویندوزها غیر فعال نکنید و اگر اینکار را انجام داده اید آنرا مجددا فعال نمائید،اگر تصویر پخش کننده سفید رنگ شد متوجه شوید که مشکل از میدیا پلیر ویندوز میباشد.

 23. اگر در زمان پخش فیلم صفحه سیاه رنگ شد اینجا کلیک نموده فایل را دانلود و نصب و سیستم را ریستارت نمایید مشکل حل خواهد شد اگر برطرف نشد میبایست ویندوز را تعویض نمائید اما در بسیاری موارد با این نرم افزار مشکل برطرف شده است.

 24. اگر احیانا در زمان پخش فایلها تصویری مطابق زیر مشاهده نمودید ، دلیل عدم همخوانی درایور کارت گرافیک با ویندوز است٬توصیه می نمائیم جدیدترین درایور کارت گرافیک سیستم را دانلود و نصب کنید.

 25. photo 2016 07 08 23 41 46

 26. اگر در ویندوزهای 8 به بالا تصویر زیر را مشاهده نمودید آموزش رو مشاهده کنیدکلیک کنید

 27. اگر از ویندوز نسخه ده آپدیت شده تاریخ 20-03-1396 به بعد استفاده میکنیدکلیک کنید

  smart screen disable

 28. اگر در اجرای فایلهای آموزشی مانند تصویر زیر نوشتارها خوانا نبود،به این معناست که یا درایور کارت گرافیک شما آپدیت نیست،یا درایور کارت گرافیک شما نصب نیست،یا درایور کارت گرافیک شما اشتباه نصب شده است،یا رزولوشن ویندوز درست تنظیم نشده است که با تغییر آن براحتی نتیجه مشخص میشود و برای کارت گرافیک نیز،بهتر است از طریق سی دی های راه انداز و یا اینترنت جدیدترین آنرا یافته و نصب نمائید.

  fonts
 29. اگر در اجرای آموزش در دفعات بعدی،تصویر زیر ظاهر شد

  fonts
 30. در سیستم کاری ما ایمیل بسیار اهمیت دارد پس در بهترین حالت همیشه به ایمیل خود سر زده و ما را پیگیری نمائید چرا که ممکن است تلگرام و راه های غیر معمول دیگر مورد استفاده قرار نگیرند در انتهای سایت میتوانید در خبرنامه بصورت رایگان عضو شوید.

 31. اطلاع رسانی های ما از طریق ایمیل،تلگرام خواهد بود،پس برای دریافت اخبار و آموزش های ما نرم افزار تلگرام را بر روی گوشی خود نصب،شماره 09334029247 را ذخیره،همچنین آی دی manisoftsupport را در تلگرام جستجو در کانال مان عضو شوید.

 32. آموزشهایی در گزینه آموزش های مجزا در بالای سایت وجود دارد که همزمان دارای قیمت هستند،گاها با توجه به سیاست های ما،برخی اموزشها برای شما رایگان است و قیمت ان محاسبه نمیشود.

 33. در بالای سایت گزینه ابزارها،نرم افزارها و امکانات خیلی خوبی قرار داده میشود میتوانید استفاده نمائید.
 34. شایسته است که در اموزشهای تکی و اخبار سایت که برای شما درج میشود نظر خود را درج نمائید و موجب دلگرمی ما شوید اینجا کلیک کنید

 35. تمامی دوره های تجاری ما دارای یکسال پشتیبانی هستند و همواره میتوانید توسط گزینه وضعیت دوره ها نسبت به بررسی زمان باقیمانده اقدام نمائید.

 36. در شرایطی لازم میشود که برای رفع مشکل به سیستم شما متصل شویم پس اینجا کلیک کرده تا نرم افزار دانلود و آنرا اجرا کنید و آی دی و پسوردی را که نمایش میدهد برای ما ارسال نمائید.

 37. چنانچه نیازمند دانلود نمودن لینک های دانلود هستید،آموزش را حتما مشاهده کنید اینجا کلیک کنید

 38. اگر شرایطی پیش آمد که لازم شد نرم افزارهای ادوبی را حذف کنید و سیستم اجازه حذف آنها را نداد برنامه های مخصوصی که ادوبی برای اینکار را داده است دریافت ، اجرا و حذف و مجدد نصب نمائید.
  برای نسخه های CS6 در ویندوز اینجا کلیک کنید
  برای نسخه های CC در ویندوز اینجا کلیک کنید
  برای نسخه های CC در مک اینجا کلیک کنید