نام : وحید فربانی

موضوع : سه سوال مهم ؟

سوال :

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما
از اینکه باز هم مصدع اوقات میشوم پوزش مرا بپذیرید
چند سوال برایم پیش آمده 
1-من بعد از اینکه آموزش لازمه را دیده و حرفه ای شده ام چطور باید وارد بازار بازار کار شوم و اعتماد مردم را جلب کنم
2-آیا این کلیپی که گذاشته اید که می گویید پریمیره آیا از کارت استفاده میکنید؟آخه چطور میشه اینجوری با دست خالی ساختش حتما باید افزونه ای پلاگینی چیزی هم باشه در صورت نبودن کارت تدوین.
3-چطور میشه در پریمیر یا افتر افکت از تایپ مستقیم فارسی استفاده کرد بدون دردسر آخه با مریم نمیشه هر دفه قاطی میکنه.
با تشکر از لطفتون

 

پاسخ مانی سافت :

 

  1. راه های زیادی برای ورود به بازار وجود داره مثلا برای اینکه تجربه بیشتری کسب کنید می تونید با آتلبه ها قرارداد تدوین و میکس فیلمهای مراسمشون رو ببندید یا به صورت یک تیم به همراه یک عکاس با راه اندازی فقط استدیو فیلم و فقط هزینه دوربین و سیستم کسب و کار خودتون رو شروع کنید یا با با واحدهای  روابط عمومی ادارات برای تدوین و فیلمبرداری مراسمات آنها تفاهم نامه امضا نمائید و ...

     

  2. ما تحت هیچ شرایطی استفاده از هیچ کارت میکسی را توصیه نمیکنیم و خود ما نیز در هیچیک از کارهایمان از اینگونه کارها استفاده نمیکینم ، نمونه هایی را که در سایت مشاهده نموده اید تماما از ترکیب تصاویر و استفاده از رازهای مخفی نرم افزار حرفه ای پریمیرپرو ایجاد شده است. 
  3. در حال حاضر از امکان تایپ مستقیم توصیه نمیکینیم ، ما در کلاسهای خود فارسی ساز بسیار مطمئن و قدرتمندی رو استفاده میکنیم و باید بگوییم تحت هیچ شرایطی با مشکل مواجه نشده در تمامی ویندوزها به درستی کار می کند.
  4. به کاربرانی که این مطالب را در سایت مطالعه می نمایند با بگوییم که فقط با اطمینان نمود.