ابزار و مکمل

افترافکت After Effects

افترافکت After Effects

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار افترافکت ، پلاگین ها ، ترنزیشن ، مکمل ها و لازمه های کار با افترافکت نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
پریمیرپرو Premiere Pro

پریمیرپرو Premiere Pro

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار پریمیرپرو ، پلاگین ها ، ترنزیشن ، مکمل ها و لازمه های کار با پریمیرپرو نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
فاینال کات پرو FinalCut Pro X

فاینال کات پرو FinalCut Pro X

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار فاینال کات ، پلاگین ها ، ترنزیشن ، مکمل ها و لازمه های کار با فاینال کات نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
فتوشاپ Photoshop

فتوشاپ Photoshop

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار فتوشاپ ، پلاگین ها ، اکشن ، براش ، موکآپ ، لایه ادغامی ، پترن و لازمه های کار با فتوشاپ نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
لایتروم Lightroom

لایتروم Lightroom

آموزشهای رایگان ، نرم افزار لایتروم ، براش ، پریست ، مکمل ها و لازمه های کار با لایتروم نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
اوید مدیا کامپوزر Avid

اوید مدیا کامپوزر Avid

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار اوید کامپوزر، پلاگین ها ، ترنزیشن ، مکمل ها و لازمه های کار با اوید کامپوزر نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
سایر برنامه و آموزشها

سایر برنامه و آموزشها

تمام نسخه های آپدیت نرم افزارها با موضوعات عکس و فیلم تولید شده را میتوانید دانلود کنید. همه برنامه سالم هستند.
سیستم عامل

سیستم عامل

آموزشهای رایگان ،نکات مهم ، نرم افزارهای اصلی ویندوز و مک و مکمل هایی که در طی کار با سیستم عامل ها به کمک شما می آیند را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
ویدیو ادغام شونده

ویدیو ادغام شونده

در دنیای تدوین فیلم و تولید ویدیو،یک ادیتور باید مجموعه ی زیادی از ویدیوهای ادغام شونده را داشته باشد. ویدیوهای ادغام شونده در زمینه های متعددی مانند ، تصحیح رنگ،تولید افکت کاربرد داشته و تولید نهایی ما بسیار زیبا و حرفه ای خواهد شد.
مجموعه بکگراند

مجموعه بکگراند

یکی از نیازهای هر طراح و ادیتور ، در دست داشتن مجموعه تصاویری است که بتوانید در تولیدات خود از آنها کمک بگیرید . بکگراند یکی از اصلی ترین نیازهای ما بوده که در شرایط مختلف میتوانید موجب گرفتن ایده ، تکامل طرح و یا اصلی ترین بخش طرح نهایی باشد.
شمارنده پروژه ویدیویی

شمارنده پروژه ویدیویی

انواع ویدیوهایی که برای شروع پروژه های تولید شده کارایی داشته و در تمام نرم افزارهای تدوین خانگی و حرفه ای قابل استفاده هستند در تنوع و مدلهای مختلف در این بخش جمع آوردی شده اند.

مانی سافت دارای بیش از 30 پکیج آموزشی است.

با دیدن آنها به موفقیتی چشمگیر در زمان کوتاه دست خواهید یافت.

اینجا کلیک کنید