ابزار و مکمل

افترافکت After Effects

افترافکت After Effects

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار افترافکت ، پلاگین ها ، ترنزیشن ، مکمل ها و لازمه های کار با افترافکت نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
پریمیرپرو Premiere Pro

پریمیرپرو Premiere Pro

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار پریمیرپرو ، پلاگین ها ، ترنزیشن ، مکمل ها و لازمه های کار با پریمیرپرو نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
فاینال کات پرو FinalCut Pro X

فاینال کات پرو FinalCut Pro X

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار فاینال کات ، پلاگین ها ، ترنزیشن ، مکمل ها و لازمه های کار با فاینال کات نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
فتوشاپ Photoshop

فتوشاپ Photoshop

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار فتوشاپ ، پلاگین ها ، اکشن ، براش ، موکآپ ، لایه ادغامی ، پترن و لازمه های کار با فتوشاپ نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
لایتروم Lightroom

لایتروم Lightroom

آموزشهای رایگان ، نرم افزار لایتروم ، براش ، پریست ، مکمل ها و لازمه های کار با لایتروم نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
اوید مدیا کامپوزر Avid

اوید مدیا کامپوزر Avid

آموزشهای رایگان ، افکت ، نرم افزار اوید کامپوزر، پلاگین ها ، ترنزیشن ، مکمل ها و لازمه های کار با اوید کامپوزر نیاز است را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
سایر برنامه و آموزشها

سایر برنامه و آموزشها

تمام نسخه های آپدیت نرم افزارها با موضوعات عکس و فیلم تولید شده را میتوانید دانلود کنید. همه برنامه سالم هستند.
سیستم عامل

سیستم عامل

آموزشهای رایگان ،نکات مهم ، نرم افزارهای اصلی ویندوز و مک و مکمل هایی که در طی کار با سیستم عامل ها به کمک شما می آیند را در این قسمت قرار میدهیم ، الیته محصولات آموزشی در بالا گزینه ای محصولات آموزشی هستند.
ویدیو ادغام شونده

ویدیو ادغام شونده

در دنیای تدوین فیلم و تولید ویدیو،یک ادیتور باید مجموعه ی زیادی از ویدیوهای ادغام شونده را داشته باشد. ویدیوهای ادغام شونده در زمینه های متعددی مانند ، تصحیح رنگ،تولید افکت کاربرد داشته و تولید نهایی ما بسیار زیبا و حرفه ای خواهد شد.
مجموعه بکگراند

مجموعه بکگراند

یکی از نیازهای هر طراح و ادیتور ، در دست داشتن مجموعه تصاویری است که بتوانید در تولیدات خود از آنها کمک بگیرید . بکگراند یکی از اصلی ترین نیازهای ما بوده که در شرایط مختلف میتوانید موجب گرفتن ایده ، تکامل طرح و یا اصلی ترین بخش طرح نهایی باشد.
شمارنده پروژه ویدیویی

شمارنده پروژه ویدیویی

انواع ویدیوهایی که برای شروع پروژه های تولید شده کارایی داشته و در تمام نرم افزارهای تدوین خانگی و حرفه ای قابل استفاده هستند در تنوع و مدلهای مختلف در این بخش جمع آوردی شده اند.
گفتگو با کارشناسان0

ثبت نام کلاس آموزش فیلمبرداری و تدوین به صورت همزمان مشاهده