آموزش افکت های نرم افزار پریمیر پرو پری افکت - سری دوم

آموزش افکت های نرم افزار پریمیر پرو پری افکت - سری دوم

 • زمان : 24 ساعت و 22 دقیقه
 • نوع دریافت : دانلود یا ارسال با فلش
 • انقضای پشتیبانی: 60 روز
 • مبلغ اصلی : 1,650,000 ریال
 • حجم : 10.06 گیگابایت

آموزش همه افکت های پریمیر 133 افکت پریمیر

میخواهم نظر شما را به نکته ای مهم جلب کنم، در اینستاگرام، ویدیوکلیپ موزیک ویدیو، ویدیوکلیپ های عروسی، ویدیوکلیپ فرمالیته، ویدیوکلیپ تبلیغاتی، تکنیکهایی بنام ترنزیشن کندی یا سیملس همونهایی که تصویر یکدفعه از جایی به جای دیگه میره برای دانلود 1500 ترنزیشن سینمایی کلیک کنید و روی پریمیر با آموزشی که داره نصبش کنید، میبینید که چه جذابیت هایی بوجود میاره، فکر میکنید این ترنزیشن ها و افکت ها چگونه ساخته میشوند؟ جالب است بدانید توسط افرادی مانند شما و کسانی که پریمیر را بخوبی میشناسند، خیلی خوب آموزش دیده اند، خلاق هستند و با پشتکار به ساخت این افکت ها میرسند، وقتی که در لینک بالا دانلود کرده و نصب نموده و روی پروژه اجرا نمودید، به پنجره افکت کنترل پریمیر بروید، شاهد چند افکت با تنظیمات خود پریمیر خواهید بود و اینجاست که باید از خود بپرسید، واقعا فقط با خود پریمیر ساخته شده؟ تا زمانی که برخی موضوعات برای ما موشکافی نشود باورش سخت خواهد بود، حال دیگر میدانید وقتی افکت های پریمیر را بشناسید 1500 تکنیک و افکت که هیچ میتوانید هزاران تکنیک در پریمیر را با افکت های خود پریمیر بسازید، بله این پکیج نقطه شروعی برای افکت سازی در پریمیر است.

در پریمیر افکت های متعدد و متفاوتی وجود دارد که تنها تعدادی کمی از آنها توسط تدوینگران فیلم با پریمیر مورد استفاده قرار میگیرند که این خبر بدی است، هر افکت پریمیر طی سالها با تجرییات تدوینگران زیادی به تکامل رسیده پس بدون شک در حین کار به نیازهایی برخواهیم خورد که یکی از افکت های پریمیر میتواند راه حل آن باشد. مقاله ی ویدیو افکت چیست را حتما مطالعه کنید.

این پکیج آموزش افکت های پریمیر چگونه به شما کمک میکند؟

وقتی که افکت های پریمیر را به روشی صحیح بیاموزید و بدانید که هر کدام کارشان چیست در زمان تولید ویدیو و موزیک ویدیو و حتی فیلم های سینمایی خلاقیت شما بیدار خواهد شد چون شناخت دارید، در ذهن خود ثبت نموده اید که فلان افکت پریمیر توانایی انجام چه کاری را دارد، پس با دانشی که بدست خواهید آورد و مروری که همیشگی خواهد بود، بیشتر نیازهای تکنیکی خود را بدون وابستگی به افترافکت یا برنامه های دیگر انجام میدهید و احساس خوبی خواهید داشت، چون خودتان انجامش داده اید کاری که میدانید بسیاری افراد دیگر نمیدانند. بارها رخ داده که در زمان تدوین فیلم با پریمیر به خود گفته ایم آیا میشه این کار یا فلان تکنیک را انجام بدیم، چون افکت های پریمیر را نمیشناسیم به سراغ افترافکت میرویم و آنجا هم چون تسلط کافی نداریم ناامید میشویم، حال تصویر کنید که 133 افکت پریمیر را میشناسید، دیگر برای هرکار جزئی که نمیتوانید به سراغ برنامه ای بجز پریمیر نمیروید و دست به کار شده و با خلاقیت در صحنه های خاص تدوین، جذابیت و خلاقیت را می آفرینید که لحظه ای شیرین و پرافتخار است. 

وابستگی به افکت های نصبی

نکته بسیار مهمی که در هنر تولید ویدیو و ساخت کلیپ های کودکانه، فیلم سینمایی، موزیک ویدیو، ویدیوکلیپ مذهبی وجود دارد، اغلب تدوینگران به دلیل نابلدی و عدم شناخت کافی پریمیر، دائما به دنبال افکت های نصب شونده هستند، وابستگی به افکت های جداگانه و نصب شونده مشکلاتی را برای ما بوجود خواهد آورد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:

 1. با آپدیت شدن نسخه جدید پریمیرپرو باید نسخه جدید افکت ها نصب شوند.
 2. اغلب افکت ها هنوز با کودا و کارت گرافیک در زمان رندر یا پخش ریل تایم همخوانی و سازگاری در بهینه سازی و سرعت ندارند پس احتمالا با کندی حین تدوین و زمان گرفتن خروجی روبرو خواهید شد.
 3. وقتی که در پروژه ها از افکت های جانبی استفاده کنیم ، باید بیاد داشته باشیم که در زمان تعویض ویندوز یا نصب مجدد پریمیر، باید تمام آن افکت ها مجدد نصب شوند.
 4. اغلب افکت ها به اینترنت متصل شده و کرک غیر قانونی آنها از کار می افتد و مشکلاتی را برای پروژه ایجاد نموده که مجبور میشویم افکت را حذف کنیم، ویندوز را عوض کنیم، افکت را از پروژه خارج کنیم و جایگزینی برای آن پیدا کنیم.

نمیگوییم که افکت های نصب شونده خوب نیستند یا استفاده نکنید، میگوییم خشت اول که 133 افکت خود پریمیر هستند و مجموعه های بزرگی مانند کندی که بالاتر معرفی شد را وقتی با آن میسازند یعنی توانایی خیلی بالا درونش نهفته است، ابتدا آنرا بشناسید بعد به سراغ افکت های دیگر بروید.

نقطه ضعف نداشته باشید!

نقطه ضعفی که اکثر تدوینگران فیلم و سازندگان کلیپ و مخصوصا افرادی که تصور میکنند که پریمیر را خوب میشناسند، شما نداشته باشید، درست آموزش ببینید، دائما خود را سردرگم کانالهای اجتماعی برای یادگیری تکه پاره های علمی نکنید، اصل مطلب را یاد بگیرید، سرنخ را به شما میدهیم و دنباله آنهم تولید خواهیم نمود مانند همین حالا که پکیج های آموزش پریمیر ما به چندین تا رسیده اند، آنقدر ادامه میدهیم که هیچ چیزی برای بلد نبودن در پریمیر نماند.

پیشنهاد

بعنوان یک پیشنهاد کاملا حرفه ای به شما که در راه تدوین و تولید ویدیو فعالیت دارید سعی نمایید که همیشه اصل برنامه را به صورت مفصل و کاملا کاربردی از مانی سافت بیاموزید تا قدم هایی محکم و دارای کمترین دردسر و خطا را برای آینده ی خود بردارید.

در این محصول آموزش پریمیر چه چیزهایی یاد خواهید گرفت

 1. در همین صفحه، بخش پیش نمایش ویدیوهایی را جهت شناخت بیشتر قرار داده ایم
 2. تعداد 133 افکت پریمیر را به صورت کامل آموزش داده ایم
 3. آموزشها فقط گفتار نیستند یعنی به همراه هر افکت تا جایی که ممکن است مثال و تکنیک زده ایم
 4. سیستم های افکت را آموزش داده ایم تا در زمان تدوین مشکلات خود را برطرف کنید
 5. بخش لومتری صد درصد کامل آموزش داده شده است و مقدمه ای است برای شما که میخواهید یک کالوریست شوید، کالوریست پکیج بعدی آموزش پریمیر است که هم اکنون میتوانید آنرا اینجا مشاهده کنید
 6. با یادگیری همه ی افکت های پریمیر و نکات خیلی جذابی که یاد میگیرید ذهنیت شما نسبت به تدوین عوض خواهد شد و چشمانتان بازتر میشود و اگر تا این لحظه به توانایی پریمیر شک داشته اید، برخلاف گذشته تمام تلاش خود را برای حل نیاز در پریمیر خواهید نمود.
 7. اگر در نسخه های بعدی پریمیر افکتی اضافه شود به صورت رایگان به این پکیج افزوده میشود که در بخش بروزرسانی قابل مشاهده خواهد بود.

 

پیش نیاز

هرقدمی که برمیداریم بدون شک قبل از آن قدم دیگری بوده است، این پکیج قدم دوم یادگیری پریمیر است پس پیشنهاد میکنیم که قدم قبلی آنرا نیز بردارید، اگر در این فکر هستید که من پریمیر را بلدهستم چون پروژه های زیادی درست کرده ام یا سالهای طولانی است که مشغول تدوین با پریمیر هستم، باز هم به شما پیشنهاد میکنیم که سری اول 50 ساعت آموزش پریمیر ما را تهیه کنید. بدون شک موضوعات فراوانی و حرفه ای برای شما دارد. پایین بخش پکیج های مرتبط را مشاهده کنید.

آموزش رایگان پریمیر

برای اینکه تا اینجا اومدین و دست خالی نرید، مدت زمان طولانی آموزش رایگان پریمیر برای دانلود آماده کردیم تا با سبک آموزش ما آشنا بشید.


برای دیدن آموزشهای رایگان پریمیر دو راه دارید، یا در همین صفحه پیش نمایش رو ببینید یا بالای سایت ویدیو رایگان.

حداقل مشخصات سیستمی که میتوانید با آموزش پریمیر تمرین و ویدیو تولید کنید

 • سی پی یو دو هسته ای و میتواند از کورآی 3 نیز پایینتر باشد
 • رم حداقل 8 گیگابایت
 • کارت گرافیک جی تی
 • هارد ساتا با ظرفیت حداقل 250 گیگابایت و بهتر است اس اس دی باشد
 • ویندوز 10 باید باشد به جدیدترین نسخه اما میتوانید با ویندوز7 نیز کار کنید فقط باید نسخه های قبلی پریمیر را نصب کنید که در حین پشتیبانی میتوانید آنها را دریافت کنید.

با این مشخصات میتوانید آموزشها را مشاهده و تمرین کنید، ممکن است با کندی روبرو شوید اما مانع کار شما نخواهد شد.

پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست بروزرسانی ها نمایان می شود

نظرات شما

نظر یا صحبتی دارید ؟

دیدگاه‌ها

1399-11-27 21:36
سلام به تمامی علاقه مندان حوزه هنر و خلاقیت

خیلی توضیح نمیدم فقط اینکه اگه میخواهید یه تدوینگر بشید و از هنرتون

اعتبار کسب کنید پول کسب کنید از شغلتون لذت ببرید تو حوزه تصویر شناسی

رنگ شناسی مسلط بشید فیلماتون پروژ هاتون بره روی پرده سینما این دوره کامل پرمیر

رو بگذرونید بی شک با دیدن این دورره وقتی پروژه بزنید و کار رو پلی کنید

از خلقی که کردین لدت میبرین
mahdi آغاز کننده
1399-11-23 21:40
سلام و تشکر از مجموعه مانی سافت
تشکر ویژه از استاد ملکی که واقعا در تدریس همتا ندارند...امروز این آموزش رو تموم کردم ...وقتی پای آموزش های این استاد می شینی دلت نمیاد بلند شی از بس دلنشین و حرفه ای اموزش میده...انشاالله در تمام دوره های تدریس موفق و سربلند باشد...من حدودا تا 50 درصد از پریمیر رو بلد بودم ولی خیلی خیلی مفید بود هم پکیج سری اول و هم پکیج افکت ها ...سپاس گذار....دوستدار قلبی شما مهدی تعالی
مهدی مظاهری آغاز کننده
1399-10-14 22:38
واقعا عالی هستن ایشون دستتون درد نکنه
ابوالفضل آغاز کننده
1399-03-04 10:16
سلام و عرض ادب؛ امروز آخرین آموزش سری دوّم رو هم دیدم، استاد فرمودند نظر واقعی خودتون رو در مورد محصول بدید؛ خب چی بگیم وقتی مانی سافت اینقده خوب و عالی داره آموزش میده، من چون قبلاً سری اوّل پریمیر رو هم دیده بودم، خیلی برام روان، جذّاب و عالی بود، البته من چند بار مجبور شدم دوباره به سری اوّل سر بزنم و این طبیعیه، خب دیگه پر حرفی نکنم، پشتیبانی هم که واقعاً نعمتیه.
#ممنونم_ازتون
1398-08-05 02:06
بخدا ر کس اموزش پریمیر سی اس 6 و تصحیص رنگ با پریمیر پرو سی اس 6 را نبینه نمیتونه بره جلو من خودم وقتی در اموزش پریمیر سی اس 6 و تصحیص رنگ را گذراندم روزی 100 بار از استاد سوال میکردم ولی وقتی به پریمیر سری اول رسیدم دیگه واقعا قسم میخورد یک سوال هم از استاد نکرده الان هم دارم پری افت را میگذرانم تا حالا که خدا را شکر سوالی برام پیش نیامده بخاطر اینکه پایه را درست یاد گرفتم درضم بنظرم استاد ملکی رساترین و شیوا ترین و دلنشین ترین صدای دنیا را داره و انقدر با زوق و شوق درس میده از الان خودم را تو سر کار تجسم میکنم خدا یا هیچ وقت این صدای استاد ملکی را از ما نگیری و خودش و خانواده اش را سلامت بگردان امین
1398-08-05 01:55
دوستان اگر شما اموزش پریمیر سی اس 6 را نبیند نمیتوانید تصحیح رنگ را هم در پریمیر سی اس 6 را یاد بگیرید بخدا من اموزش پریمیر سی اس 6 و تصحیح رنگ یس اس 6 را تو پنج ماه یاد گرفتم چون دوبار پشت سر هم نگاه کردم تا خوب یاد بگیرم چون پریمیر سی اس 6 را خوب یاد گرفتم اموزش پریمیر سری اول را تو یک ماه تمام کردم و کاملا هم یاد گرفتم به خودم میگفتم همش استاد میگه این پکیچ را حتما بخرید حالا متوجه میشم تازه استاد یک اموزشی میخواد بده به نام تکنیکال دیگه بنظرم بشم خدای تدوین نمیدونم هر چقدر واسه استاد ملکی دعا کنم بازم کمه تازه روزی صد بار ازش سوال میپرسم با حوصله جوابمو میده
سید علی غیاثی آغاز کننده
1398-07-15 17:19
سلام خوب هستین ؟ دوره پری افکتو هنوز من شروع نکردم ولی به نظر میرسه مثل بقیه دوره ها
دوره جامع و کاملی باشه چون هیچ جا ندیدم که فقط افکتها را اموزش بدن . از همینجا به استاد
ملکی و تیم مانی سافت خسته نباشید می گم
1398-05-16 19:00
سلام بر تمامی عوامل تهیه این اموزشها
ابتدا یه خسته نباشی و خدا قوت خدمت شما
اقدر اموزشها کامل و با جزییات و کاربری است که فقط میتونم بگم دست مریزاد
و یک پیشنهاد امکانش هست نرم افزارهای مرتبط با تدویت البته غیر ادوبی در کنار اینها اموزش داده شه
نرم افزارهایی که کمک زیادی در ارایه یک محصول بی نقص به مشتریان میکنه
مثل SWiSH Max4 که بسیار کاربردی است در ارایه نمایش متون در پریمیر و افتر هست
ممنون میشم نظر لطفی داشته باشید.......... ............... .....

آخرین مقالات ویرایش شده

محبوب ترین های بلاگ

آخرین نظرات

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

دریافت اخبار ، تخفیفات ، مقالات ، ویدیو های جدید ، پکیج های آموزشی تازه

ایمیل خود را وارد و تائید نمایید

طراح سایت : گروه مانی
گفتگو با کارشناسان0