نکات ضروری و تغییرات جدید پریمیر پرو 2021 آپدیت های 15

نکات ضروری و تغییرات جدید پریمیر پرو 2021 آپدیت های 15

  • زمان : 16 دقیقه
  • نوع دریافت : دانلود یا ارسال با فلش
  • انقضای پشتیبانی: 0 روز
  • مبلغ اصلی : رایگان
  • حجم : 0.03 گیگابایت

این سری آموزش پریمیر پرو را می توانیم سری ششم از مانی سافت بدانیم. تا قبل از این ، 5 پکیج آموزشی جهت برداشتن قدم های مطمئن به سمت موفقیت و تدوینگر شدن تولید نموده ایم. حال اتفاق جدیدی در سری های آموزشی در حال رقم خوردن است.

چرا این پکیج آموزش تولید شد ؟

شرکت ادوبی هر ساله یک ورژن جدید از نرم افزار پریمیر پرو خود تولید میکند که همزمان با آن ، امکانات و تغییراتی را نیز اعمال خواهد نمود. در این تغییرات ، مشکلات قبلی برطرف می شوند و از طرفی به دلیل بالا رفتن سطح توقع تدوینگران و بوجود آمدن نیازهای جدید ، دست به اضافه نمودن این قابلیت ها در نرم افزار خود میزند. پس مانی سافت نیز می بایست همانند ادوبی ، پس از تولید سری های قبلی آموزش خود ، سری های جدید را برای ارتقا سطح علمی هنرجوهایش تولید نماید.

چرا باید ارتقا پیدا کنیم ؟

تمام تدوینگران و تولیدکنندگان ویدیو با پریمیر پرو ، ناگزیر به ارتقا و بالا بردن سطح علمی خود هستند. برای روشن شدن موضوع با من همراه باشید. 

سال 1392 با پریمیر پرو نسخه سی اس 6 ، اولین پکیج آموزش پریمیر به مدت حدودی 50 ساعت را تولید کردیم . چند سال گذشت تا به سال 1396 رسیدیم. پریمیر پرو تغییرات زیادی کرده بود ، نسخه های 9 - 10 - 11 - 12 - 13 رسیده و گذر هم کرده و دائما در حال جدیدتر شدن بود. بررسی کردیم ، امکانات جدید زیاد ، تغییرات متعدد ، سرعت بهتر و گزینه های دیگری اضافه شده بود. تصمیمی گرفتیم ، مطابق اطلاعیه پکیج پریمیر پرو سی اس 6 را از دور خارج نمودیم که البته دلایل متعددی داشت، در زیر به برخی از آنها اشاره می نماییم :

  • با ویندوزهای جدید سازگاری کمتری داشت
  • افکت های جدید روی آن نصب نمیشد.
  • کارت گرافیک های حرفه ای در آن فعال نمی شوند
  • خطاهای جدید آن برطرف نمیشوند چون ادوبی آنرا آپدیت نخواهد نمود.
  • محتوای پکیج آموزشی آن ، ترکیبی از خیلی مسائل بود که بهتر است تفکیک شوند.

سری های جدید پریمیر پرو نسخه سی سی را تولید کنیم اما اینبار به روش حرفه ای تر. یعنی هم با جدیدترین نسخه پریمیر پرو در سال 1396 و هم بر اساس نیازهایی که خود ما در اجرای پروژه های تولید ویدیو با آن روبرو بودیم و برای هنرجوها صلاح دانستیم. در پکیج اول پریمیر پرو سی سی که از نسخه 13 شروع شد موفق شدیم آنرا تا نسخه 2020 و آپدیت 14.9 ادامه دهیم و به مدت زمان حدودی 49 ساعت رسید. حال این نسخه از پریمیر پرو به انتهای راه خود رسیده ، چون اکنون پریمیر پرو سی سی 15 توسط ادوبی تولید شده و در حال تغییرات فراوانی است.

خیلی سعی نمودیم که در ادامه پکیج قبلی کار را پیش ببریم که البته به مدت 4 سال موفق شدیم اما سری های جدید پریمیر پرو این اجازه را به ما نخواهند داد چون در آموزش ها تداخل مبحث آموزشی روی خواهد داد و چهار سال گذشته نیز در پکیج سری اول تغییرات متعددی رخ داد اما همه چیز به خوبی سپری شد که از همه هنرجوهای پکیج قبلی ، تشکر می کنیم.

قرار است چگونه ادامه پیدا کند ؟

نسخه جدید پریمیر پرو 2021 به شماره 15 تولید شده ، امکانات جدید و تغییراتی دارد. مقرر گردید این پکیج آموزش تولید شود و امکانات و قابلیت های آن تا زمانی که نسخه اصلی بعدی پریمیر پرو تولید میشود در همین پکیج اضافه شوند. یعنی هم اکنون نسخه 2021 و 15 می باشد تا زمانی که نسخه 2022 و 16 تولید می شود ( احتمالا یکسال زمان خواهد برد)، هر چقدر که امکانات و تغییرات جدید به پریمیر پرو اضافه شود ما نیز به صورت آموزش آن را اضافه میکنیم.

متوقف نشوید

هدف ما این است که از یادگیری متوقف نشوید و دائما مانند ما و تمام دنیای تدوین فیلم با پریمیر پرو رو به جلو حرکت کنید. قرار بود این پکیج با هزینه باشید اما تصمیم گرفتیم به عنوان هدیه در اختیار عموم قرار دهیم.

قدم های خود را روی پله های ساخته شده بگذارید

به عنوان یک نکته مهم و کلیدی در هنر تدوین فیلم با پریمیر پرو ، باید به شما بگوییم که تهیه این پکیج آموزش به معنای آموزش تدوین فیلم نیست یعنی هدف از ارائه آن فقط ، توضیح امکانات جدیدی است که در پریمیر پرو اضافه می شوند. وقتی که این تغییرات و امکانات را یاد میگیرید با دانش قبلی خود ترکیب نموده و از روش های کار ابزارها و امکاناتی که برای بهبود تدوین فیلم اضافه شده مطلع خواهید شد که در نهایت موجب رفع برخی نیازها ، سرعت بیشتر در تولیدات شما می گردند. اگر قصد یادگیری تدوین فیلم و ساخت ویدیو با پریمیر پرو را دارید می بایست از قدم های قبلی که بر اساس تجارب مانی سافت برنامه ریزی شده اند شروع کنید.

در حال حاضر دمویی جهت نمایش موجود نمی باشد.
در حال حاضر دمویی جهت نمایش موجود نمی باشد.
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست بروزرسانی ها نمایان می شود

نظرات شما

نظر یا صحبتی دارید ؟

آخرین مقالات ویرایش شده

محبوب ترین های بلاگ

آخرین نظرات

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

دریافت اخبار ، تخفیفات ، مقالات ، ویدیو های جدید ، پکیج های آموزشی تازه

ایمیل خود را وارد و تائید نمایید

طراح سایت : گروه مانی
گفتگو با کارشناسان0